www.sudzibas.lv Car outlet.lv Kà uzņēmums tirgo auto!!! Uzmanāties un neiegrābjāties!!!

Car outlet.lv - Kà uzņēmums tirgo auto!!! Uzmanāties un neiegrābjāties!!!

Sāksim ar to ka auto lizings nebūs kā normāls līzings. Tā būs auto noma. Retos gadijumos normāla lizing kompanija piekritīs.

Nodošanas aktā netiek uzrādīti nevieni defekti, par ko “pārdevējs” stāsta, līdz ar to pēc auto pārrakstišanas tā ir tava problēma jau.

Pozicionē, ka sedz visus csdd izdevumus, pilnīgas stulbības, jo kad pienāk csdd kārta, tev no savas kabatas jamaksā par jauno tehnisko un nodokli, par atlikuso gadu.

Pozicionē, ka iegādājoties auto būs pilna bāka, bēt 🤣 vini uztaisa kkādas atlaides, par ko pazino beigās, un pilni bāku vairs neredzēt, kā savas ausis 🤣 manā gadijumā tas negāja cauri, jo es pastāvu par savu, un kad saprata, zvanijās paši lai braucu un pielies bāku.

Un pats jautrākais. Uzstadod gps ierīci, kad auto taka gatavs braukšanai prom, no aizdedzes atslega nenāk laukā, nu vnk nenāk, 3 servis čali nomocojās, teju lidz laužšanai laukā, un beigās iznāca.. Sapūta ar visādiem pušamiem un viss aizgāja, bet 99% tā būs problēma nākotnē.
Kad es jau biju gatava atteikties no šī visa murga, lizing kompanija pateica, ka 14 dienu atteikšanās strādā tikai tad, ja ligumi ir parakstiti online, ne klātienē, tātad ja es vēlos atteikties, tad man jamaksā entie tukstoši soda nauda.

Un neko no šī visa tas ļevais kantoris nestāsta, čakarē katru otro, stāsta visu tikai virspusēji, neko konkrētu, un kad tu esi atjēdzies, tad saproti kādos sūdos esi iegrābies.

Pagaidām šo iegādāto auto izmantošu, kā nomas auto, pēc gada jau būs aizmirsts, un dzīvošu tālāk, ar apzinu, nekad mūžā vairs nespert kāju plačos, un nevienam apkartējam to nekad neieteikšu.

Ja būtu vēl vairāk pacietības, tad uz to kantori aizsutītu beztabu, lai pakrata.

Nesaprotu, kā tie krāpnieki naktī var gulēt.

Plus test brauciens ir tikai pa sētu. Uz ielas nesapno nemaz. Uz csdd tevi ar “tavu” jauno auto nebrauksi tu, bet darbinieks.. Kurš no tava auto spiedīs dzīviobu ārā, kā es to pati redzēju, auto tika tā mocīts, ka kārba sāka rīstīties 🤣

tagad pie pilna prāta saprotu, cik lielu stulbību izdarīju, un nožēloju nejēgā. Tapēc ceru, ka kādam noderēs šis info.