www.sudzibas.lv Car Men 21 SIA Krāpšana, negodīga attieksme, klientu maldināšana

Car Men 21 SIA - Krāpšana, negodīga attieksme, klientu maldināšana

Vēlos padalīties un pabrīdināt citus klientus un cilvēkus, kuri vēlas veikt auto remontu, apkopi vai konsultāciju pie šī autoservisa. Esmu saskāries ar ļoti nepatīkamu situāciju un negodprātīgu attieksmi un krāpšanu no autoservisa puses. Gadījums bija sekojošs, biju vērsies pie šī autoservisa pēc palīdzības, jo automašīnai bija nepieciešams nomainīt šarnīru un gultni. Automašīna bija pirmā un veicu remontu pirmo nedēļu un pirmo reizi savā dzīvē. Autoservisa īpašnieks bija pazīstams cilvēks, jo ir veicis remontu maniem tuviem cilvēkiem, protams pēc kuriem, problēmas ir radušās vēl vairāk, līdz automašīnu nācās norakstīt, bet nu mēs cilvēki bez pieredzes ticējām uz šī īpašnieka goda vārda. Aci pret aci apspriedām ar autoservisa īpašnieku remonta detaļas, man piedāvāja ne dārgas un ne lētas auto detaļas, kopā ar remontu prasot ap 145+ / - euro. Remonts tika veikts pa vienu nakti un jautrākais sākās pēc mēnešiem diviem, kad ierados uz csdd tehnisko apskati, mani izsauca tehniskās apskates cilvēks un pateica visu izrādot, ka man esot problēmas kritiskā stāvoklī ar šīm pašam divām detaļām... Es biju pārsteigts, tāpēc atradu sev meistaru, kurš nomainīja man detaļās un veica auto remontu, kā konstatēja meistars detaļas nemaz netika jaunās nomainītas, bet laicīgi sametinātas, pielabotas, ko darot, kad ir bezizejas situācija.. Tātad saskāros ar to, ka man izkrāpa naudu par jaunām detaļām un remontu, bet nemaz nav nomainījuši šīs detaļās, kā arī bez manas atļaujas tika atrastas vēl citas maznozīmīgas problēmas, kuras tika nomainītas un pieskaitītas pie rēķina. Man patiešām ir dziļi sirdī žēl šī īpašnieka, kurš man likās cienijāms un godīgs cilvēks, ka viņš var tā izrīkoties ar jauniem, bez pieredzes cilvēkiem. Noteikti var padomāt, ka viņš to nemaz nevarēja zināt, es uzskatu, ka viņš labi visu zināja un bija lietas kursā, jo kam ir vajadzīga slikta reputācija un kurš automeistars rīkosies tik zemiski apdraudot citu cilvēku dzīvības, bet nu te ir vairāki faktori, kā pieredze un tas, ka drīz būtu bijis jāiet csdd apskate... Varbūt šī krāpnieciskā shēma jau sen darbojas, un kā parādīja dzīve daudziem ir bijušas problēmas maniem pazīstamiem cilvēkiem, kuri ir vērsušies pie šī autoservisa, un pat vairāk problēmu ir parādījies. Kad veicu pilnu tehnisko apskati, tika konstatēts, ka ir piepalīdzēts pabojāt automašīnu, lai drīzumā atgrieztos pie autoservisa, rupji sakot ar zāģīti neredzamās vietās piezāģēts, noņemta aizsargdetaļa utt. Kā arī interesants fakts tiem cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties automašīnu autplacī, kurš atrodas pretīm servisa durvīm, serviss sadarbojas ar šo autoplaci. Es vēlējos padalīties ar šo skumjo pieredzi ar kādu sastapos šajā autoservisā, esiet uzmanīgi un pieprasiet uzrādīt savu detaļu, kura ir nomainīta, bet iepriekš atzīmējiet to ar kaut ko, jo šajā servisā pieredze rāda, ka klientam tiek parādīta itkā labotā, sabojātā detaļa, kura iespējams nemaz nav no jūsu automašīnas. Esiet uzmanīgi, cieniet viens otru un dzīvē viss būs labi!

E

sharon25 18.02.2022

Sveika, mīļā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com