Capital Finance/ Mairis Kundzins - Krāpnieki!

Nekad neuzķerieties uz krāpniekiem, kuri piedāvā nodormēt kredītu un prasa priekšapmaksu!!!
1) Mairis Kundzins - (es vēlējos aizņemties 3000 eiro) . Ieraudzīju viņa sludinājumu dada. Lv portālā, ka viņš sadarbojas ar francijas bankām utt... Uzrakstīju... Tad saņēmu uzreiz līgumu (pielikumā) , bet lai es saņemtu to naudu, man vajadzēja pārskaitīt viņam uz kontu 31.60, ko es arī un izdarīju!!! Tad viņš man rakstīja ka viss būs kārtībā, ka nauda būs 24-48h laikā. Nu jau bij pagājušas ap 60h... Es rakstīju vairākas reizes.. Un tad viņš pazuda vispār!!! (līdz šim uz ēpastiem, atbildēja zibenīgi) .
Tāpēc esat uzmanīgi un nekad neveicat nekādas priekšapmaksas.
Iesniegums policijā jau ir uzrakstīts (labi, ka man ir paziņas šajā sfērā) .
Un capital finance - pilnīgi identiska situācija, vienīgi prasīja nevis pārskaitīt naudu, bet nārvesenā nopirkt kaut kādu čeku 10 eur vērtībā, pēc kā arī pazuda!!

Esat uzmanīgāki!

R

C critical thinker 20.01.2017

nu, bet...

N Normunds Galejs 20.01.2017

Ja tev ir paziņas, tad kāpēc pats esi stulbs?

A Armands Ozoliņš 22.01.2017

Ir aitas ir citpēji, šajā gadījumā labs teiciens būtu ;) neviens kredītdevējs neprasa priekšapmaksu. Pirmo maksājumu parasti novelk no summas, kuru pārskaita uz kontu. Ja jau vajadzēja tikai 3000€, un sava algas banka nedeva, varēji iet uz bigbank!

P Postaler 23.01.2017

Šitādus arī ir jāčakarē, dēļ tādiem rodas čakarētāji, kas aptīra naivus pensionārus un bērnus..