www.sudzibas.lv Capital Clinic Riga Dermatoloģe- Ieva Ozola Vienaldzīga attieksme, nav profesionāla, nav intereses

Capital Clinic Riga Dermatoloģe- Ieva Ozola - Vienaldzīga attieksme, nav profesionāla, nav intereses

Biju pieteikusi alerģijas testu pie I. Ozolas (problēmas ar sejas ādu) . Nedzīvoju Rīgā, kad aizbraucu uz vizīti - ārste vienkārši paskatījās uz mani no otras puses galdam - paziņoja ka neveiks testu - nedomājot ka ir vajadzība. (man mans ārsts bija nosūtījis uz alerģijas testu) . Pateica lai pasmērēju krēmu, ne jau kādu īpašo, bet vienkāršu krēmu ko var nopirkt aptiekā bez receptes un lai katru nedēļu sūtu savu sejas bildi... Stāstīju, ka man Nepalīdz vienkāršie krēmi un ka ir alerģiska reakcija - bet nezinu uz ko...
Un pati ārste i. Ozola pie diagnozes arī bija ierakstīJusi - alerģisks rinīts... Ja viņa skaitās profesionāle - tad tik pat labi es arī varu būt...
Neiesaku

Papildināts Madara 02.02.2021

Un paprasīja 50 eiro par neko...

S secinajumi 02.02.2021

njā, tagad pie ārsta bez 50 eur nav ko darīt. no 30-50 eur. kvalitāte nu kā pie kura.

S Sūdzospamatoti 13.04.2023

Piekrītu par vienaldzīgo attieksmi un neprofesionālitāti. Vismaz tādu iespaidu radīja. Devos ar zīdaini, lai noskaidrotu vai ir govs piena alerģija un vizīti beidzu ar vairāk jautājumiem, nekā pirms tās. Paldies ne par ko. Nekonkrēta, nespēj sniegt normālas, strukturētas atbildes vai rīcības plānu. Pēc mūsu konsultācijas pieteicu vizīti citā klīnikā. Škrobe, ka atkal vairāk kā mēnesis jāgaida.