Candera veterinārā klinīka - Slikts servis

Kaķis nokrīta no loga, kad atradām pēc Paris stundam, uzreiz aiznesam uz Candera Klīniku. Personāls nebija laipns jau no sākuma. Tā kā vienkārša apskāte maksa jau 38 eiro, un neviena rindā nebija, varēja uzreiz pieņēmt. Kad beidzot apskatīja, teica ka ķepa ir salauzta 3 vietas, un tas maksas vel 300 eiro. Kad teicam kā tādu naudu nevarēsim samaksāt, ar ļoti lielu negrību piedāvāja kaut ko izdarīt par 100 eiro, un teica kā pēc tam mājās vajadzēs pašiem rūpēties un dot zāles, mes piekrītam. Teica "nāciet pēc 2 stundam". Pēc 2 stundam piezvanījām pajautāt vai var nakt, teica "nāciet vel pēc 3 stundam". Vēlāk paši piezvanīja un teica "atvainojiet, kaķis nevarēja atkāpties no anestēzijas. Ja neņemsiet, tad varat atnākt samaksat, un mēs viņu apbedīsim". Pēc tādas personāla uzvedības, ir iespaids ka vienkārši tāpēc ka atteicām maksāt lielu naudu, varbūt deva sliktu anestēziju vai vienkārši bija noraidoša attieksme pret dzīvnieku? Ne pirmo reizi paris gadu laikā jau saskaramies ar viņu darbnieku tādu rupju uzvedību.

alergologs 04.09.2019

Nevienam kaķim nenovēlu šādus saimniekus. Ja nav vēlēšanās par dzīvnieku rūpēties un uzmanīt, lai tas ''nenokrīt no loga'' un nav naudas ārstēšanai, tad nav ko ņemt dzīvnieku.

P pasanda 07.09.2019

Varbūt var sameklēt klīniku, kur var veikt komplicēta lūzuma ārstēšanu, ja tas iespējams, un vienoties par samaksu pa daļām vai naudu aizņemties. Grūti no malas spriest par situāciju, bet Āgenskalnā vai Āgenskalna priedēs manīju pat skraidām kaķi uz trim kājām kopā ar samnieci un suni. Iemidzināt var paspēt vienmēr. Par zemu samaksu klīnikai nav iespējams strādāt, bet varbūt ir klīnika,kura var atļauties lētākas cenas (mazākas telpas,mazāks personāls u.c).

č Čupakabra 07.09.2019

Pajautājiet feisbukā. Tur ir daudz dzīvnieku draugu, varbūt kāds varēs kaut ko ieteikt.

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

šī "ārsta" attieksme jau parādīja cik viņs ir "profesionāls"

B Beatrise Rozenberga 03.03.2020

cilvēki jūs esat SLIMI . tĀ VIETĀ LAI nosodītu ārstus par neprofesionalitāti un dzīvnieka nogalināšanu jūs vainojat saimnieku ! ejat tak ārstēt galvas ! tāpēc Latvijā ir tādi "vetārsti " ka sabiedrība nenormala un neiebilst.