AtrisinātaCall24 - krāpšana

Zvanu centrs kurš veic krāpniecisku darbību, neprofesionāli darbinieki. Zvana klientiem un piespiedu kārtā mēģina pārvilināt pie sevis, nemāk runāt ar juridiskām personām. Loti nekompetenti, nelojāli. Viss ko viņi piedāvā ir tikai izkrāpt naudu un nekādu rezultātu negarantē vispār. Veica zvanus, sameta nesaprotamus komentārus un ieraksti vispār šķībi. Dotajā brīdīar viņiem sadarbojos, bet gaidu ar nepacietību kad viņi beidzot beigs darbu, jo naudu atpakaļ viņi neatgriezīs, neiesaku sadarbību. Esiet ļoti uzmanīgi ar viņiem strādājot. Bet labāk vispār neuzsākt darbu, ja negribat lieki izšķiest savus naudas līdzekļus.

Atbilde no Pārstāvis Call24.lv 30.06.2017

Labdien Anna !

Pie Jums griežas Call24 pārstāve.

Lūdzu pirmkārt paziņot Jūsu kompānijas nosaukumu, Jūsu īsto vārdu un amatu, lai apliecinātu to, ka Jūsu apgalvojumam ir pamatojums un ka šobrīd Jūs esat mūsu kliente, jo mēs nekad nestrādājām ar cilvēku, kuru sauc Anna Šteina. Šaubāmies, ka Jūs to izdarīsiet, tā kā

1) Šobrīd neviens mūsu klients nesūdzējās par mūsu pakalpojumu kvalitāti
2) Līdz šim laikam neviens mūsu klients neatsūtīja nevienu pretenziju
3) Neviens mūsu klients nepieprasīja atgriezt naudu par nekvalitatīvi sniegtiem pakalpojumiem un atbilstoši, mēs neatteicāmies to izdarīt
4) Mēs neatvilinājām klientus, bet paši meklējam klientus un veidojam godīgas sadarbības attiecības
5) Mūsu līgumos ir lojāli noteikumi klientiem. Klienti, kuriem tiešām uz rokām ir mūsu līgums, var to apstiprināt.
Pēc to noteikumiem, klients vienmēr var apturēt mūsu darbu gadījumā, ja tā viņu neapmierina, taču pagaidām neviens negriezās pie mums ar līdzīgu lūgumu un nelauza ar mums līgumu.

Jūsu vārdu pierādījumam lūdzam izlikt sabiedrības apspriešanai dokumentus, kuri apliecina

1) Jūsu sadarbību ar mums
2) Dokumentus un sarakstīšanās , kuri apstiprina, ka Jūs agrāk paziņojāt mums par savām pretenzijām sakarā ar sliktu apkalpošanas kvalitāti
3) Dokumentus un sarakstīšanās, kurā mēs atsakāmies atgriezt naudu par nekvalitatīvi sniegtajiem pakalpojumiem
4) Mūsu pārskatus par padarīto darbu, ko mēs obligāti pēc līguma noteikumiem sūtam klientiem, kuros nav pozitīva rezultāta un kur Jūsu uzņēmums agrāk griezās pie mums ar pretenziju par rezultātiem.

Ja Jūs šeit nesniegsiet visus iepriekšminētos dokumentus un sarakstīšanās ar mūsējo uzņēmumu, lūdzam dzēst Jūsu sūdzību, jo tā neatbilst īstenībai un ir pilnīgi nepatiesa un aplama.

Atgādinām, ka par apzinātu neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī tiek paredzēta kriminālatbildība.

Konkurencei jābūt godīgai.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.09.2017

Uzņēmuma Call24 pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinatu.

A Anna Šteina 30.06.2017

www.call24.lv

A Anonims1002 06.07.2017

Godātā kundze, Jūs pat neesat spējīga gramatiski pareizi uzrakstīt savas pretenzijas un pieprasījumus, un Jūs vēl mēģinat kaut ko pieprasīt? Jūs esat pilnīgi un totāli bezkaunīga kundze ar galīgu lojalitātes trūkumu. Neviens Jums nesniegs nekādus dokumentus. Jūs pat neesat spējīga izlasīt pareizi pretenziju, vai tad tur bija rakstīts,ka kāds ir Jums ko izteicis? Tur rakstīts ka, gaida kad beigs ar Jums sadarboties. Jūs jau paši redzēsiet kurš tas bija,pēc tā, ka negribēs ar Jums pagarināt līgumu. Jo sava uzņēmuma vārdu neviens vazāt negrib pa sociāliem tīkliem, jo netīšām iekrita Jūsu netīrajās ķepās un ap Jums sasmērējās. Ieslēdziet taču galvu beidzot iekšā! Jau pēc tā, kā Jūs uzrakstījāt savu atbildi, kādā kontekstā ar Jums uzreiz viss ir skaidrs. Lai cilvēki ir brīdināti par tādiemkā Jūs!

A Anonims1002 06.07.2017

Tas ir domāts Jums Call 24

E Ervīns Lūsis 16.09.2017

Šī uzņēmuma "vadība" ir absolūts morāls dibens, zivs pūst no galvas!