www.sudzibas.lv Cafe15 Krāpšana

Cafe 15 Sia - Krāpšana

Klientiem pasniedz šķaidītu stipro alkoholu, konkrētā gadījumā brendiju ArAr At . Slikti dzird-prasīto 100 gr vietā pasniedz 50, bet maksa par izsniegto atšķiras no cenas kas pievienota konkrētajai precei. Variet paši parēķināt kādi apmēri tur veidojas uz katru izrādi. Notikums 03.03.2017. 18.00. Dailes teātra kafejnīcā. Ļoti negribējās arī citiem sabojāt pirms izrādes "tusiņu", bet mūsu bariņam tas bija pa galam. Zaudēja atkal Dailes teātris.

Atbilde no Cafe15 Support Pārstāvja atbilde 07.03.2017

Labdien!
Paldies, esam saņēmuši Jūsu sūdzību un vēlamies sniegt atbildi.
SIA "Cafe15" stipros alkoholiskos dzērienus, t.sk. Jūsu minēto "ArArAt", tirgo 40 ml mērvienībā (kas tiek noteikts ar mērtrauka palīdzību). Ja klients izsaka vēlmi pēc lielāka tilpuma, tad piedāvājam 80 ml dzēriena. 40 ml dzēriena cena ir norādīta cenu lapās, kas redzamas uz letes, kā arī dzēriena pudeles. Ņemot vērā mūsu kases aparātos uzstādīto programmu, personālam pie kases nav iespējams manuāli mainīt produkta tirdzniecības cenu.
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Iepriekš par dzēriena kvalitāti negatīvas atsauksmes neesam saņēmuši. Tomēr, ja Jums ir radušās sūdzības par dzēriena kvalitāti, aicinām vērsties pie mūsu piegādātāja SIA "Pernod Ricard Latvia".
Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja šādā situācijā problēma tiktu ziņota personālam, lai administrācija nekavējoties uz vietas varētu risināt radušos problēmsituāciju.

Ar cieņu,
SIA "Cafe15"administrācija