www.sudzibas.lv Cadets De Gascogne Darbinieku izmantošana

Cadets De Gascogne - Darbinieku izmantošana

Par šo kafejnīcu, kā darba vietu, es varētu izklāstīt vairākus negatīvus novērojumus, bet pati galvenā ir negodīga un neadekvāta rīcība no priekšnieku puses.
1. Sākot darbu kafejnīcā, uzreiz pamanīju nenopietnu attieksmi no darba devējiem (kuri šeit ir 2) .
Pirmkārt, pieņem darbā nepilngadīgas meitenes, neskatoties uz to, ka kafejnīcā tiek pārdoti arī alkoholiskie dzērieni un ko likumiski nedrīkst darīt darbinieki, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Otrkārt, iestājoties šajā darbā, nav garantijas, ka tev iedos pietiekamu skaitu darba stundu (kā rakstīts darba līgumā) , pat tad, ja priekšniekam esi pateicis, ka vari strādāt kaut vai katru dienu, meitenes viņiem ir tik daudz, ka bieži vien jauniņajām nākas samierināties tikai ar 1 vai 2 darba dienām nedēļā (kas arī pārsvarā ir sestdienas un svētdienas, kad vecākās nevēlas strādāt) . Tad rodas jautājums-vai jums, franču īpašnieki, vispār vajag darbiniekus? Kādēļ gan regulāri šajā darbā tiek pieņemtas jaunas meitenes? Tas ir tādēļ, ka viņi viņas vienkārši izmanto. Jauniņās meitenes tiek izmantotas pilnā apmērā kā apkopējas (dienas vidū klientu apkalpošanas vietā var atnākt franču īpašnieks, atgrūst vaļā ledusskapi vai cepeškrāsni un likt berzt grīdu, sienas, kas, manuprāt, ir pilnībā nepieņemami un nehigiēniski darbiniekam, kas strādā ar pārtiku un kuram pamatpienākums ir pārdot smalkmaizītes) . Taču tas vēl ir sīkums, salīdzinoši ar situāciju, kad klientu vidū vitrīnas priekšā tev liek berzt flīzes.
2. Netiek samaksāta visa nopelnītā mēneša alga, par ko pat darba devējs loģiski un sakarīgi nespēj paskaidrot.
Kopumā, ar pāris nostrādātiem mēnešiem šajā kafejnīcā man pietika, lai saprastu, ka te darās pilnīgs bardaks, par ko liecina arī vienā no kafejnīcām atrastie tarakāni un žurkas. Tas ir mans personiskais viedoklis un reāla darba pieredze, ar kuru vēlējos dalīties un likt aizdomāties tiem, kas domā, vai pieteikties šajā darbā. Ņemiet vērā, ka cadetā pat cv nav svarīgs, jo pārsvarā tevi novērtē tikai pēc ārējā izskata un pieņem gandrīz visas interesentes, jo nav vajadzīga darba pieredze, lai berztu tualetes podus un darītu citus apkopējas pienākumus (paralēli pārdevējas darbam) .

Работяга 31.08.2018

Man bija lidziga situacija kad iekartojos automazgatuve, atbrauca kads labs kungs es vinam nomazgaju masinu un vins ar labu noskanojumu deva labas teju naudu, un apsolika ka pec stundas vel vienu masinu nodzenis.. kad es gaidiju masinu to panema cits mazgat un es ar niknumu pateicu sefam ka ta masina nav labi nomazgata.. nakamaja diena mani pasauca un teica lai es ietu un tualetu podu nomazgatu es teicu ka tas nav mans darbs lai citi mazga tad tie saka neapmierinaties, es aizeju pakerot lupatu ar ko slaucu masinu un man pakal aizkreja lai es aizietu atdot to atpakal.. tad es iemetu vinam to virsu bet tas kliedza ka vins nav nekads suns lai to kertu..

L Lina B 30.04.2019

Bernārs Laranē pieņem darbā jaunas brunetes, kuras darba laikā nedrīkst pieņemties svarā, kā arī pauž dažādu citādu absolūti nepieņemamu attieksmi un izdarības. Turieties pa gabalu no šīs iestādes!