www.sudzibas.lv Cabtours SIA , Alpinbus Gmbh, AB conect AG Krāpšana, nodokļu nemaksāšana, shēmošana, naudas atmazgāšana

Cabtours SIA , Alpinbus Gmbh, AB conect AG - Krāpšana, nodokļu nemaksāšana, shēmošana, naudas atmazgāšana

Uzņēmuma vadītājs Valerijs Busmanovs (valdes loceklis)/ LV40203024249. persona kura rekrūtē darbiniekus darbam Fancijas Alpos un atbildīgais par pārvadājumiem Francijā - Arvils Krastiņš. Cabtours. lv sadarbojas ar uzņēmumu Alpinbus Gmbh un AB conect AG, kuri reģistrēti Austrijā. Tieši šie pēdējie uzņēmumi, kuri slēdz vienošanos (transfēru) par pasažieru nogādāšanu uz Alpu kalnu kūrortiem un atpakaļ uz Geneva airport. Man ir jāatvainojas iepriekšējam rakstītājam par slavas dziesmām Cabtours sia, tagad realitāte ir tāda, ka šis uzņēmums atkal nav izmaksājis darba algu un komandējuma naudas visiem šajā kompānijā strādājošajiem autovadītājiem par 2020. gada februāri un martu . Protams šim uzņēmumam arī ir lieli nodokļu parādi un mēs visi strādājošie šoferi nevaram saņemt, krīzes situācijā pabalstus... tā kā situācija atkārtojās, tā ir tāda pati, kāda tā bija 2019. gada pavasarī , proti nav izmaksāta alga un komandējuma nauda par veikto darbu šajā kompānijā. Tāpēc lūdzu neveiciet nekādus darījumus ar šo (iem) uzņēmumiem.

R R 30.04.2020

Piekrītu augstāk minētajam rakstam