Cabby Line - Cenas

Tikās ar šī uzņēmuma Taxi aizbraukt no lidostas līdz Baložiem maksa 45 EUR , bet absolūti visi pārejie maksa līdz 20eur.

Lūdzu skataties, kurā auto kāpt!
Šis ir krāpnieku kantoris ar veciem, netīriem un nekomfortabliem auto, pie tam vadītāji pat nezin ceļu.

Dainis 30.07.2018

Viņiem uz durvīm rakstīti izcenojumi, kur ir krāpšana ja nejēdzat lasīt?

I Ilzan 13.09.2018

Cabby Line
Es arī neko pozitīvu nevaru teikt. Kāpjot mašīnā šoferis saka - 2 eiro / km. Ok, nav traki,jo man tikai kādi 2-3 km jānobrauc. No Grēcinieku ielas līdz Mūkusalas 41 B. Pārbraucot pāri Akmens tiltam, nezināja ceļu. Patesa garām pagriezienam zem tilta. Atbraucu līdz galam un paprasa 10 eiro! 10 eiro par divien nobrauktiem km. Tā kā ļoti steidzos, neiedziļinājos čekā, ko paņēmu principiāli. Kad sanāca laiks, paskatījos čekā. Čekā veseli 3 tarifi. 1) 2.99 tikai par iekāpšanu, 2) 1.99 eiro/ km un nobraukti man bija 2.57 km, 3) laika ziņā tas bija 5:52 un maksa par laiku 0.35 centi minūtē. Kopā saliekot tad arī saskrējās tie 10 eiro. Tikai jautājums - kāpēc tiek skaitīts laiks gan par km, gan par minūtēm. Uz telefona nr, kas norādīts uz čeka - sazvanīt nevienu nevar, i-netā uz uzdoto nr nevienu nevar sazvanīt.