www.sudzibas.lv buyme.lv krāpniecība pārdodot iPhon

buyme.lv - krāpniecība pārdodot iPhon

Nopirku IPhone 4S mobilo telefonu, bet pēc 3 mēnešiem tas vairs nestrādā - vienkarši vienu dienu izslēdzās un vairs nav iespējams ieslēgt.
Pašlaik neesmu Latvijā, esmu Londonā, tāpēc aizgaju uz oficiālo Apple veikalu un informācija,ko man pateica par manu "jauno" Iphone bija negaidīta - tas ir LIETOTS telefons! Apple veikala teica,ka iPhon vairs nav labojams,jo tam jau bija jāatrodas otreizējā pārstrādē. Jāteic - ārējais iepakojums bija nevainīgs un nekādas aizdomas neradija.
Meginaju veikalu sazvanit, bet neveiksmigi - uz zvaniem neatbild, mājas lapa nestrādā( veicot uzlabojumu). Uz manu e-pastu sekoja ļoti gara un agresīva(pārkāpjot jebkādas ētikas un juridiskās normas) atbilde KRIEVU valodā!! Doma tāda - 'mēs neko nezinām un nekādas pretenzijas nepieņemam'. Pat noformēt garantijas remontu nevarot, jo....veikals šobrīd pārceļoties uz citu vietu.

I

Y YoYo 03.02.2013

Tu kaut kā savu domu saprotami noformulē!
Citāts: " ...aizgaju uz oficiālo Apple veikalu un informācija, ko man pateica par manu "jauno" Iphone bija negaidīta - tas ir LIETOTS telefons!"
Ko tad tev tos 3 mēnešus telefons stāvēja plauktā???
Ja lietoji, kaut vai nedēļu, tad skaidrs, ka arī oficiālais veikals tev nemēģinās iestāstīt, ka telefons jauns. loģiski, ka lietots!
Otra lieta: Vai pērkot telefonu tevi neizbrīnīja fakts, ka NAV vai netiek izrakstīts garantijas talons???
Ta jau droši vien čeka arī nekāda nav vai ne???
Garantija (ja iet runa par pilnīgi jaunu tehniku) pienākas jebkurai tehnikai to paredz likums!
Jautājums ir tāds (neatkarīgi no garantijas) vai ir noskaidrots kāds tieši ir telefona defekts?
Tas, ka neslēdzas, tas skaidrs, bet remontdarbnīcā ir jāspēj diagnosticēt kāpēc neslēdzās!
Vai problēma ir baterejā, tās kontaktos, varbūt pati poga, varbūt tev vienkārši ekrāns nomiris, varbūt esi izpeldinājis telefonu... variantu daudz!

I inetra 03.02.2013

Centos jau uzrakstīt īsumā...
Čeks man ir. Kaut kas līdzīgs garantijas veidlapai arī ir, bet... kārtīgi izlasot, tur atrunāts, ka tā kā saņemot preci nekādi defekti nav konstatēti, tad vēlāk nekādas pretenzijas nevar izteikt. Sazinoties ar veikalu, lai runātu par garantijas remontu, tiku "atšūta" - veikals šobrīd nekādas problēmas nerisinot, jo...pārceļoties uz citu vietu un nezin kad atsāks darbu. Un vispār tā kā defekts esot atklāts pēc 3 mēnešiem - šim IPhone nekāda garantija nedarbojoties. Nu, zinu gan, ka jebkurai precei ir 2 gadu garantija un pircējs var pieprasīt mainīt preci vai atdot naudu 6 mēn laikā, pēc tam arī jābūt tiesībām uz garantijas remontu 2 gadu laikā.. Bet interesantākais ir tas, ka vispār veikals pat necentās atspēkot to, ka ir pārdevuši lietotu IPhonu. Netiku to ne metusi zemē, ne peldinājusi. ir nobrukušas visas iespējamās programmas un mikroshēmas...nu, tā kā cietais disks (piedod - neesmu dator vai iphonspeciāliste, lai izteiktos precīzāk). Ja jau man Apple diagnostikā to pasaka, ka neesot ne restartējams, ne labojams... Bet lietots šis telefons esot jau no 2011. gada!

riekstkodiss 07.02.2013

Mācība - Nepērciet iPhone!