Būvmateriālu veikals Pilsēta - Krāpšana

Labdien, nopirkām būvmateriālu veikalā Pilsēta ūdens sūkni ar Hidraforu. Pēc mēneša sūknis sabojājās, bet par cik garantija 36 mēneši, atdevām garantijas remontā. Remontā konstatēja, ka paši esam vainīgi, neesot bijis ūdens un par remontu ir jāmaksā 57€. Tā ir krāpšana un pilnīgi meli, bet kā lai to pierādām. Šajā veikalā neiesaku pirkt elektropreces, garantijas nav!

J Janis Vaskevics 07.08.2019

Tāda situācija var rasties, ja pirms sūkņa uzstādīšanas un lietošanas, mēs rīkojamies kā psrs laikos - lietotāja pamācību nelasot iemetam miskastē. Tajā ir rakstīts, ka sūkni nedrīkst darbināt bez ūdens un droši vien ir pat uzrakstīts, kādu ierīci ir jāvieno pirms sūkņa, lai automatiski to izslēgtu, ja nav ūdens. Diemžēl, man arī ir tāda situācija bijusi un pilnībā atzīstu pārdevēja taisnību, jo Patērētāju tiesību aizsardzības likums nosaka situācijas, kurās garantijas saistības var tikt izbeigtas un viena no tām ir kad patērētājs neiepazīstas ar iegādātās ierīces dokumentāciju un pārkāpj ierīces dokumentācijā minētos lietošanas nosacījumus. Jums vēl paveicās, ka sūkņa elektromotors neaizdegās, kas mēdz gadīties ar lētākajiem sūkņiem.
Lūk ir ierīce, kas Jums bija obligāti jāuzstāda - https://buvniecibas-abc.lv/prece/apkures-un-udensapgades-sistemu-aprikojums/sukni/udensapgades-automati-un-piederumi/sukna-aizsardziba-pret-tuksgaitu-hydrostop-s/
Pašam ar tādu jau daudzus gadus nav problēmu.
Lūdzu nevainojiet nabaga pārdevēju par to, ka nesponsorēja Jūsu kļūmes. Pavisam noteikti pārdevēja rakstisko atbildi varējāt pārsūtīt PTAC, kā es savulaik izdarīju, un Jums mierīgi visu paskaidrotu un nebūtu dusmas un aizdomas par krāpniecību.

S Sandra Janiševa 07.08.2019

Esmu 100% pārliecināta, ka ūdens bija. Jo noņemot bojāto sūkni un uzliekot vecu pagaidu sūkni, viss darbojas un nevajag aizsardzību pret tukšgaitu. Otrkārt pārdevējs veikalā nepiedāvāja tādu aizsardzību pret tukšgaitu.

J Janis Vaskevics 07.08.2019

Jums ir visas iespējas pakonsultēties PTAC un iesākumam, paskatīties, vai ir saglabāta sūkņa dokumentācija un vai tajā nav rakstīts, ka sūknis ir paredzēts profesionālai uzstādīšanai. Šaubos vai pārdevējam būtu viss jāzin, jo tad tas aprdevējs būtu inženieris un viņu nevarētu veikals noalgot. Tā jau cenas latvijā nav zemākās, kur nu vēl ja veikalā būs vieni tehniskie specialisti.