www.sudzibas.lv Buts Attieksme pret darbiniekiem

Buts SIA - Attieksme pret darbiniekiem

Ja esi potenciālais darbinieks šajā uzņēmumā un izskati iespēju te strādāt, tad varu uzreiz pateikt, meklē darbu kaut kur citur. Visu izsaka jau tas, ka uzņēmuma prezidents ir "Latgales žīds" vārda tiešākajā nozīmē - vai žargonā dēvējot čangalis ar žīda asinīm.
Uzņēmumā Buts algas ir ļoti mazas, vadībai interesē tikai kā uz Eiropas fondu līdzekļiem iedzīvoties un sapirkt sev dārgas mašīnas, mājas. Attieksme ir diezgan drausmīga, par to pārliecināsieties paši, ja jūsu darba intervija būs rīgā ar pašu uzņēmuma seju, hr vadītāju, kuras sejā vienmēr ir rakstīts - ko ellē ratā tu no manis gribi? !
Vadības vīzija nākotnei ir absolūti neskaidra, domas mainās ar katru dienu. Bet viena lieta gan ir skaidra, tu vari būt apkopējs, pedagogs vai vadītājs - taču pašā pamatā tu būsi arī pārdevējs. Jāpiesaista klienti ir visiem darbiniekiem un pēc iespējas vairāk!
Ja tu meklē sev darbu ar cietu pamatu zem kājām, tad arī šī darba vieta nebūs īstā, jo darbinieki rotē ātrāk par zemeslodi. Pēdējā laikā ļoti daudzi labi speciālisti savā nozarē ir pametuši šo uzņēmumu.
Bet ja reiz tomēr ej strādāt uz buts, tad noteikti pajautā darba aprakstu, savādāk tevi nodarbinās pa visām frontēm vienlaicīgi un galu galā īsti nesapratīsi kādi tad īsti ir tavi darba pienākumi pateicoties lielajam haosam, kas apkārt notiek.

Cieni sevi un nestrādā Buts

Komentāri (10)

A adekvats19 06.03.2017

Ir bijusi sadarbība ar BUTS priekšniecību. Tik adekvātu attieksmi vēl vajag pameklēt. Tas, ka Tev nav paveicies, un nav Latgales asinis, un neķer laukumu, kā nopelnīt, nevajag taču citus nomelnot.

Z Zalmezakungs 19.03.2017

Komentāru ir uzrakstījis kāds no īpašnieku pāris pakalpiņiem. Attieksme pret darbiniekiem BUTĀ ir graujoša. Uzņēmumu vada divi neadekvāti 90.gadu atraugu upuri, kuri domā, ka visu var panākt ar ņirgāšanos pār darbiniekiem. Diemžēl vadības spriestspēja ir tik aprobežota, ka diezin vai viņi vispār saprot, ka sen vairs nav zelta zobu ēra. Sūdzībā ir pilnīga taisnība: BUTĀ darīt nav ko, ja sevi cienāt.

P partaisnību2017 19.03.2017

Šādi var uzrakstīt tikai un vienīgi bijušais darbinieks, kurš nespējot tikt galā ar darba pienākumiem tika atlaists. Attieksme ir pilnīgi adekvāta padarītam - ja Tu sēdi neko nedarot, skaisti runājot māci citus un piedevām vadi kolektīvo ''tērzēšanu'' par BUTS negatīvām īpašībām - Tu šim uzņēmumam neesi paredzēta/s.
Ļoti viegli maskējoties interneta vidē - izteikties. Kāpēc gan to nevarēja izdarīt klātienē ?
Kas attiecas par vadības ''spriestspēju''- neapmierina ? - Lūdzu ! Dibini savu uzņēmumu un strādā, tā lai, interneta ''virtuāliem'' nerastos negatīvie komentāri.
BUTS ir viena no labākajām privātām m/c organizācijām Latvijā, kas apmācot cilvēkus, sniedz daudz lielākas iespējas sasniegt karjeras virsotni.
Savu privāto iemeslu dēļ nevajag maldināt citus.

M marisa 31.07.2018

Varbūt kādreiz tā ir bijis,bet ne tagad...Neviens sevi cienošs cilvēks tur ilgi nestrādās.

S sidra12 15.08.2018

BUTā gadā nomainās ap 30 vadošajiem darbiniekiem. Vairs nav palicis neviens strādāt gribošs un strādāt varošs darbinieks. Vidējais barba stāžs 4 līdz 5 mēneši. Pēteris Zaļmežs neprofesionāls biznesa vadītājs, kas no biznesa nejēdz neko, kas Savas nožēlojamās intereses vērtē augstāk par visu. Izbijis zemas klases pedagogs mēģina vadīt biznesu, kas viņam nesanāk. Atriebjas katram, kas mēģina ieviest jel kādu racionālu izmaiņu nožēlojamā possociālisma kretīnu vidē. Nožēlojams kantoris! Nožēloama vide! Nožēlojams un izcili stulbs vadītājs. Pēteris Zaļmežs . Žel to potenciālo darbinieku, kas cer, ka varēs normāli strādāt. Neceriet! Jums to neļaus!

M mara.lauka 11.10.2018

Beidzot kādam radās drosme atklāti savu viedokli paust! Žēl tos, kuri vēl atļauj sevi čakarēt, sadarbojoties ar šo iestādi.

H Heelija 16.08.2019

Varu piekrist visam iepriekš rakstītajam, Ja negribi sačakarēt sev prātu,esi speciālists savā jomā, vēlies STRĀDĀT un cieni sevi-labāk nemaz neej strādāt uz Butu. Šajā uzņēmumā ilgāk par pusgadu "strādā" tikai direktora pakalpiņi un stukačotāji,priekš kuriem katrs jauns darbinieks ir tikai tāds izsmiekla objekts. UN-šajā uzņēmumā neviens nav ieinteresēts neko sakārtot.

L LN 31.08.2019

ааааааааа

D Dusmīgs35 29.10.2020

Jā, mums pasniedzēji mainījās katru nedēļu un nodarbības atcēla to trūkuma dēļ vai tādēļ, ka tiem vairs nevēlējās maksāt!

Pirms uzsāku darbu šajā organizācijā, nenoticēju šiem komentāriem. Laikam tā vajadzēja, jo pieredze bija ļoti "laba" - vajadzēja piedzīvot tādu BEDRI, lai novērtētu citus darba devējus. Darbinieks šeit ir mazvērtīgais inventārs. Strādā (vergo) ar pilnu atdevi, bet ikdienā saskaries ar īpašnieka nievājošo attieksmi, vadības lišķību un metodiskās daļas darbinieku aprunāšanu un intrigām. Šausmīga iestāde.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes