Business Education Group - mahinācija

Labāk nekontaktēt... Ļoti apšaubāmi e - pasti + pati mājaslapa ir uztaisīta pa minūtēm divām..

Ievada konkrētā cilvēka vardu uzvardu datu baze (ļoti apšaubāmā) un taja pašā dienā jau ar jums sāk komunicēt itkā potenciālie klienti... tālāk nemēģināju iet bet 100 % mahinācija...

J

L Liene 07.08.2011

Pilnigas muļķības, pati te jau labu laiciņu strādāju!

K Kristaps 08.08.2011

Pilniba nepiekrītu, darbojos un pelnu normalu naudu!

S sunny 08.08.2011

Sveiki!
Pilnībā piekrītu Jānim!
Cilvēki, mīļie, neticiet tam un nedomājat neko sūtīt, pirms jūsu kontā ir ienākusi kaut kapeika!
Sludinājums ir SS.lv administratoru sadaļā.Aizsūtīju cv, paklausījos cik vienkārši var pelnīt, pakomunicēju ar cilvēkiem netā un sapratu, ka daži labi grib iedzīvoties uz citu rēķina.
Vēlu veiksmi neuzķerties!

J Jim 24.08.2011

Piekrītu Jānim un Sunny!
Pārbaudīju un konstatēju, ka, lai no cik e-pastiem sūtītu pieteikumu uz šāda veida darbu, saņēmu atpakaļ vienu un to pašu e-pastu no kaut kādas Kristīnes Rozītes (uz vienu e-pastu pat 2 reizes atnāca viņas vēstule) ar šādu tekstu: Labdien. Ieraudzīju, ka Jūs darbojaties BG projektā. Pamaniju Jūsu e-pastu datubāzē. Es vēlētos iegādāties dažas grāmatas. Man vajadzīgas 101, 102, 103 un 104 grāmatas. Par katru samaksāšu 25ls tātad tas kopā būs 100ls Dodat ziņu ja esat ar mieru sadarboties un norēķināties. veikšu priekšapmaksu.

P Piekrāpts 24.08.2011

Tas, ko saka Jim ir pilnīga patiesība!
Arī es atsaucos uz šo sludinājumu, diemžēl, pārbaudīju to par vēlu...
biju jau iemaksājis naudas summu, protams, nauda manā kontā tā arī nav parādījusies..
Ko, lai šādā situācijā dara? Kur vērsties un kā atgūt savu naudu?
Būšu pateicīgs par kādu noderīgu padomu!
Un mīļie cilvēki - neuzķerieties uz šo lēto joku, tas var sanākt ne tik lēts jums pašiem.

V Veronique 26.08.2011

Piekrītu! Tikai agrāk viņi saucās Real ADLC un vārdi bija Ieva Eglīte (pircēja) un Ilze Krūmiņa ( "darbadevējs"). Figurēja arī - uz viņa konta Nr. bija jāsūta nauda.
Pēc mistiskās reģistrācijas datu bāzē, uzreiz parādās klients, kurš vēlās nopirkt grāmatas un vajadzīgas viņas esot steidzami.
Naudu kontā Jūs tā arī nesagaidīsiet!
Pati iekritu - bet naudu dabūju atpakaļ, uzrakstīju arī iesniegumu policijai.

U Una 30.08.2011

Strādaju jau te nepilnu gadu. Materiali ir pasam japardod talak, nevis jagaida ka kads uzradisies ar kaudzi ar klientiem, visi te ir naivi domajosi pamuļķīši kuri cer ka bagatiba pati no sevis nokritis no gaisa, pilnīgi sasmējos lasot!

E Eva 06.09.2011

Tieshi taa.. man tagad arii taa pati Zane Sauliite grib gramatas :D Un Karlis Klavins ir tas, kurs ir taka darba devejs.. domaju jau ka apcakaresana.. labi ka neparbaudiju uz sevis. :)

V VP 11.09.2011

Visiem liels paldies par informāciju, policija to pārbauda. Esiet uzmanīgi

I Ira 15.09.2011

A komu nibudj popadalisj takie ljudi, kak Inga Osīte i Inta Upite? kak ze vsje eto interesno, po4itala, i ponimau, 4to mne prisilali to4no takoj ze tekst, teperj ja govorju, prisilajte s4et v vide Print Screen, a mne v otvet govorjat, v te4enii kakogo vremeni polu4at knigi, posle togo, kak priwljut dokument. kak ja dumaju, etot kliet i rabotodatelj - odno i to ze lico, na4ala ix iskatj, proverjatj, no nigde ne najti. vot xo4u uznatj, kakoj u neje bank, najti u kogo-to iz svoix takoj ze, pustj pere4isljaet, vranje kakoe, zutj, i kak oni ewe zivut.

I Ira 15.09.2011

Ewe xo4u s vami podelitsja, prislala mne platjezku, i 4to, estj takaja programma, gde vsje mozno ispravitj, imja i vsje vsje vsje. Tak 4to, eto 10000% obdiralovka, toljko vot lizbi ix pojmali.

U Una 17.10.2011

Arī es nonācu šīs "firmas" mahinācijās. Sarakstam ar personvārdiem, no kuriem būtu jāuzmanās, varu pielikt vēl Ilzes krūmiņas vārdu, kura it kā atsūtīja darba piedāvājumu, un Olgas Jaroslavas vārdu, kas it kā bija pirmā potenciālā pircēja.

Pirms sūtīju kādas naudas, paintresējos par šo firmu. Labi ka sudzibas.lv atradu jūsu komentārus un bija skaidrs, ka nu galīgi nevajag uzķerties.

I Ilga 22.11.2011

Tīrā krāpšana.

B blina 28.11.2011

Irina Mihailova
man gan atnaca no sita.
teksts tads pats ka visiem.