www.sudzibas.lv Bus Express Pasažieru krāpšana

Bus Express - Pasažieru krāpšana

Sākšu ar to, ka ar šo kompāniju nav droši braukt, iesaku policijai īpaši pievērsties vienam no šoferīšiem, kurss ir īpašnieka Ginta dēls, braucu ar viņu divas reizes un abas reizes šis cilvēks bija neadekvāts, kaut ko salietojies, visu ceļu līdz Holandei pīpēja, neievēroja noteikumus un izdarīja daudzas avārijas situācijas. Braucu arī ar citu viņu busiņu, tur tādi paši dīvaini šoferīši, visu ceļu pīpēja un neievēroja noteikumus, nevienam neiesaku busexpress braukt! čeku prasīju, tad atteica, jo strādājot bez čekiem. Vadītājiem maksā uz rokas bez nodokļiem, lūdzu arī VIDam darbs!
Ar cieņu Ērika.

Dainis 26.03.2018

Un jūs protams kā godprātīgu vidusmēra pilsoni, tas noteikti ļoti satrauc..

ču Čupakabra 26.03.2018

Ironija nevietā.

Mi Mikus13 01.05.2018

Ērika pec Jusu raksta skiet kad Jus lietojat vairuma visadas vielas.

Tr tratatita 21.10.2019

Водитель буса с номером 220,20.10.19 не желал остановить бус в туалет! Через два часа после последней остановки!Курил всю дорогу!После замечаний пытался выкидывать багаж!