www.sudzibas.lv BULK SMS neizmaksā naudu un nemaksā nodokļus

SIA BULK SMS BULKSMS LHC LHCIT GROUP - neizmaksā naudu un nemaksā nodokļus

Neiesaku nevienam!!

Tātad mums ir noslēgts līgums ar šo uzņēmumu par sms mārketingu bet pēc trīs mēnešu ilgas sadarbības līdz pat šai dienai neesam saņēmuši visu naudu par tarificētajiem pakalpojumiem, tikai par pirmo mēnesi!

Esmu gan zvanījis īpašniekam, gan rakstījis e-pastus bet ik nedēļu viens un tas pats - nākamnedēļ.
Pie katra zvana bilst ka problēmas ar nodokļiem jo uz LHC viņi tos praktiski nemaksāja, bet šobrīd ar jauno firmu, cenšoties no tiem juridiski izvairīties, tādēļ, lai gaidot naudu, no kuras protams ne smakas.

Šodien oficiāli noslēdzāmies no viņu pakalpojumiem!

L Lauris 20.02.2014

Arī man Jānis Aizkalns palika parādā. It kā izskatījās sakarīgs cilvēks, bet kā izrādās šmauklis un melis. Šobrīd nav iespējams nekādi vairs sazināties un parāds uz vairāk kā 500 EUR