www.sudzibas.lv Bulerjan.lv Nav kvalitātes

Bulerjan.lv - Nav kvalitātes

Sūdzība būs par bulerjan.lv (nesajaukt ar bulerjans.lv, vismaz tāda bija pirms 2 gadiem) . Mēģināšu īsumā. Tātad, pirms 2 gadiem iegādājos bulerjan taupības krāsni, iegāde bija Ilga un apnicīga. Vienojos par piegādes datumu ar bulerjan.lv, pienāca norunātais laiks, kad jāsaņem krāsns, un, ne ziņas no krāsns, ne telefona ziņas no firmas, ka šodien nebūs krāsns. Zvanu, Sola ka pēc nedēļas būs, labi, paiet nedēļa, un atkal nekā, ne krāsns, ne zvana, ka nebūs. Zvanu pats atkal uz firmu (pašiem bulerjan jau neienāca pazvanīt) , kur krāsns? Sakot, piegādājām citam adresātam, tad citu reizi, darba daudz, aizmirsām par jums. Un tā nedēļu no nedēļas, pusotra mēneša garumā. Ja pats nezvanītu, vēl šodien gaidītu krāsni. Tad pēc mokoša pusotra mēneša beidzot ar lielu zvanīšanu atveda krāsni, tik atkal nelaime, pasūtīta tika ar stikla durvīm, bet atveda bez stikla durvīm. Labi, paņēmu vien, jo jau apnicis bija zvanīt šiem. Un tad vēl viena tāda lieta, pēc pusgada kurināšanas, krāsns metināšanas šuves sāka plīst pušu, nācās pārmetināt vienu pusi visai krāsnij. Un nu jau pēc 2 gadiem, šuves plīst arī no krāsns iekšpuses (sāk parādīties dūmi no tām trubām) . Nu kkā īsumā tā. Tā ka, uzmanieties no bulerjan.lv.

Z Zigis.S 07.05.2021

Nu nez,es ar gaidīju nedēļu ilgāk nekā parasti un man viss kārtībā.Šī jau ir trešā krāsns no viņiem un kalpo prieks siltumnīcas ok.
Ja katru dienu kurināji maksimāla režīmā tad nav brīnums ,ka Tev viss plīst pa šuvēm .