www.sudzibas.lv Bulduru Doktorāts Nekvalitatīva ārsta pakalpojumu sniegšana Svetlanas Glazkovas

Bulduru Doktorāts - Nekvalitatīva ārsta pakalpojumu sniegšana Svetlanas Glazkovas

Cienījamie dāmas un kungi,Mans vārds ir Anastasija Kadiša. Nolēmu Jums uzrakstīt sakarā ar nekvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu Svetlanas Glazkovas vadītajā SIA"Bulduru Doktorāts". Mana māte, jūrmalniece Irina Kadiša, 30.09.2015.gada plkst. 18:15 bija ieradusies pie ģimenes ārstes Svetlanas Glazkovas, lai saņemtu norīkojumu uz analīzēm steidzamās ieplānotās operācijas dēļ Vēnu Centrā Rīgā. Zvanot pa tālruni vairākās reizes, diemžēl pierakstu pie ārsta saņemt neizdevās un mana māte bija spiesta ierasties Bulduru slīmīcā bez pieraksta. Neskatoties uz to, ka Glazkovas kundzes darba laiks tajā dienā bija līdz plkst. 19:00, viņa kategoriski atteicās pieņemt manu māti, to nosūdzot un cilvēciski pazemojot! Pēc lielām lūgšanām un asarām, Glazkovas kundze tomēr uzrakstīja norīkojumu, turpinādama aplamāt un pazemot manu māti. Pēc šīs vizītes, izklausot visus pazemojumus pie Glazkovas kundzes, manai mammai ir radušās nopietnās veselības problēmas - sāpes krūtī, nervu sistēmas paveijnājums, kas draud līdz pat infarkta stāvoklim. Pēs šis ārsta vizītes, mana māte, Irīna Kadiša, bija spiesta pat lūgt palīdzību Bulduru slimnīcas reģistratūrā, kuras personāls bija aculiecinieks viņas sliktas sajūtas izpausmēm. Šāda rīcība kategoriski nav pieļaujama attiecībā pret klientiem! Viņai kā gan kā ārstei un gan kā cilvēkam ir jāzin un jāmāk uzturēties pret saviem slimniekiem darba vietā!Ar cieņu,A.K.