www.sudzibas.lv Bulduru dārzkopības vidusskola Matemātikas skolotāja Vēsma Zīberga

Bulduru dārzkopības vidusskola - Matemātikas skolotāja Vēsma Zīberga

Sākšu ar to, ka rakstu anonīmi, jo nevēlos, lai manis rakstītais atstāj ietekmi uz manu bērnu. Manuprāt, matemātikas skolotāja Vēsma Zīberga (cienījamā kundze gados) vispār neizprot vērtēšanas sistēmu 10 baļļu skalā. Mīļie cilvēki, nu nav tas normāli, ja pilnīgi visam kursam matemātika ir galvenais klupšanas akmens. Vidējā atzīme dažkārt nav pat 3 balles, nerunājot nemaz par nabaga 4. Un šie visi jaunieši taču ir nokārtojuši 9. Klases eksāmenu matemātikā - kāds labāk, kāds sliktāk, bet ir nokārtojuši, lai varētu turpināt mācības tālāk. Es ļoti vēlētos, lai izglītības kvalitātes dienests pievērš uzmanību manis rakstītajam un veic pārbaudi šajā skolā, vai jebkāda cita institūcija, kas ir saistīta ar izglītības kvalitāti un atbilstību valsts noteiktajiem izglītības standartiem. Jo, manuprāt, šādi vērtējumi pazemo skolēnus, cik zinu, tad ir bērni, kuri ļoti šo pārdzīvo un tiek morāli traumēti. Ja mēs ejam uz humānu, cilvēkorientētu izglītību, tad šis par ko rakstu ir pilnīgi totalitārs un cilvēku pazemojošs režīms.

I

V vingo 20.03.2024

klases audzinātāja saka, ka šī matemātikas skolotāja esot ''cietais riekstiņš''? + sūdzības nav tikai no tagadējiem audzēkņiem, bet arī no cilvēkiem, kuri to skolu ir pabeiguši pirms desmit gadiem. ar steigu jāmaina skolotājs!

V vingo 20.03.2024

klases audzinātāja vienkārši saka, ka šī matemātikas skolotāja esot ''cietais riekstiņš'' + sūdzības nav tikai no tagadējiem audzēkņiem, bet arī no cilvēkiem, kuri to skolu ir pabeiguši pirms desmit gadiem. ar steigu jāmaina skolotājs!

IlzeIvaram 21.03.2024

Nu, kad pierod pie vieglāka tad sastopoties ar realitati ir šoks. Sāc pierast, dzīve nav pasaka, bet kara lauks.

I IngaAvotina 19.04.2024

Ilžuk, ģimenes locekļi jāaizstāv - tas ir fakts :D. Vecāki pie šīs sūdzības neapstāsies. Gatavojam iesniegumu Izglītības kvalitātes dienestam, kur ieradīsimies personīgi.

Anonīmiem sūdzību rakstītājiem ar steigu jāsāk mācīties matemātika, nav vērts tērēt laiku sūdzību drukāšanai. Kādas zināšanas - tāds vērtējums.

I IngaAvotina 18.04.2024

Protams, protams izglītības kvalitātes dienests savu profilu ir uztaisījis uzreiz pēc šī ieraksta parādīšanās :D. Vai Jūs ziniet, kāds sods draud par valsts institūcijas nosaukuma nelikumīgu izmantošanu? Un sazināšanos tās vārdā.