www.sudzibas.lv Building Foils Center Krāpšana, atbilstību dokumentu viltošana.

Building Foils Center - Krāpšana, atbilstību dokumentu viltošana.

Nevienam neiesaku meklēt sadarbību vai stāties darba attiecībās ar šo kantori un cilvēkiem, kuri tur darbojas. Šī kantora vadītājs, kuram patiesībā nesen bijusi privatā maksātnespēja un papīros nekur nefigurē, taču firma tiek uzturēta no nezināma cilvēka, kuru darbinieki pat nav redzējuši darbā. Ir zināms, kad tiek veikti skaidras naudas darījumi nemaksājot pvn. Veids kā tiek maldināti darbinieki - neizmaksā solīto atalgojumu, psiholoģiski terorizē sapulcēs un solot nez kādus amatus uzņēmumā.
Dažādās institūcijas sniedzot viltotus dokumentus.
Šim visam papildus ir sadarbības partneris, Sia Plevex, kas pērk no Sia Building Foils Center un tirgo talāk, to pašu
par preci:
*visas atbilstības deklarācijas no ražotaja tiekot tulkotas google tulkotajā un līdz ar to nav precīzas un neatbilst oriģinālam.
* tiek iepirkta no vairakiem piegādatājiem un deklarācijas tiekot ņemtas no cita-līdzīga produkta.
*kvalitate ir apšaubāma, jo nav atbilstība es standartiem.

Esiet uzmanīgi ar šādiem kaktu kantoriem un cilvēkiem!

R RXX 20.11.2019

Es ceru, ka atbildīgās iestādes arī informējāt...