"BUILD PLUS" VALENTĪNA POPOVA - Izkrāpj naudu

Sāk veikt remonta darbus balkonam,to padara paprasot 900.- eiro
Piedāvā,ka esot cilvēki,kas varot arī logus ielikt,tikai jāsamaksājot esot uzreiz ,nomēra un summa sanāk 670.-eiro un pensionāre samaksā.Tikai tad sākas atrunas,ka meistariem esot daudz darba,ka nedēļa 'vēl jāpagaida,tad 2,tad 3 ,tad jau 2 mēneši.Vēlāk apsola vai nu naudu atvedīšot vai logus.neatlaidīgi zvanot -beigās viņa jau saka,ka neko nezinot,nekādu naudu neesot ņēmusi.Un vēlāk jau neceļ vairs klausuli.
Diemžēl pensionārei nebija ne vienošanās,ne līguma,ne pretī čeks.
Ļoti viltīga-uzticību ļoti ātri mācēja iekarot sūdzoties par tikko mirušu vīru saviem 27 savas firmas darbiniekiem ar kuriem ejot grūti,jo dzerot.

B

Komentāri (8)

E ezis_adatainais 17.09.2016

Kad cilveki iemacisies nemaksat kamer darbs nav padarits. Zhel, bet ko darit ja nevar pieradit. Varbut uzradisies kops sudziba uzrakstita...

L LUDMILA JURIKOVA 27.12.2016

VAJAG VERSTIES DARBA INSPEKCIJA .VAJAG NIKAI 2 LIECINIEKUS.

Z zvirbuli 02.01.2017

Krapniece Valentina ir loti gudra- vina nenem naudu...tu ar vinu brauc uz veikalu, nem visu ko tev vajag un sitais viss ir padaudz uz vienistabas dzivokli - vietas nav kur likt...kad par visu ir samaksats laipna Valentina piedāvā paņemt preci rītdien, lai šodien jūs varējāt iznest virtuvi...labi! taču tu esi aizņemts un ceri, ka rītdien visu atvedīs un turpinās remontu...Bet! uz tā saskarsme noslēdzas. tev nav neka uz rokam!!

Z zvirbuli 21.11.2016

Krapniece un zagle

L LUDMILA JURIKOVA 27.12.2016

JA IR LIECINIEKI, JAVERSAS DARBA INSPEKCIJA AR SUDZIBU . FIRMA SAUCAS [BUILD PLUS ] JUR.PER. VALENTINA POPOVA.

L LUDMILA JURIKOVA 27.12.2016

JAVERSAS DARBA INSPEKCIJA AR SUDZIBU.

L LUDMILA JURIKOVA 27.12.2016

cilveki strada bez darba ligumiem , naudu nepilna apjoma sanem skaidra nauda.ja cilveks partrauc sadarbosanos ntatgriez lstradnieka personigos darba instrumentus.

Z zvirbuli 02.01.2017

можно подумать что кто-то оставил свои инструменты!! как же!! там отлаженный вариант мошенничества, расчет на таких как я старых дур и ничего этой Вале ПОПОВОЙ не будет..она это понимает..Осторожно,люди!! Это воровка!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes