www.sudzibas.lv BT Autosalons melo un nepilda solījumu

BT Autosalons - melo un nepilda solījumu

Šajā autosalonā neiesaku iegādāties automašīnu.Pārdevēji melo, pat baidās nosaukt savu vārdu ,piem.pārdevējs ,kurš strādāja 2016. g.22.jūnijā .Pārdevējs Elvis Vasiļevskis pēc automašīnas pārdošanas solīja dažu dienu laikā atdot otru mašīnas atslēgu ,meloja arī par mašīnas izlaiduma gadu ,teica ,ka izdota 2005. gadā,bet pie dokumentu noformēšanas izrādījās ,ka izdota 2004.gadā. Pārdevēji visi sola atrisināt situāciju ,bet par tukšiem solījumiem tālāk netiek.Neviens pārdevējs nezina savas firmas direktoru- strādā nezinīši un meļi.

J Jana Gercāne 09.07.2016

Sveiki! Vēlējos uzzināt vai tālāk par solījumiem esat tikuši? Esmu līdzīgā situācijā. 29185654 -Jana

S Soofia 14.09.2016

BT AUTO salons - krāpnieku kompānija !
Saskāros ar šo salonu un nevienam neiesaku šeit iegādāties auto, ja ko sarunāsi, nepilda savus solījumus, bija sarunāts, ka ņemu mašīnu, bet viņi nopērk manu auto, vēl pirms atdzīšanas sazvanījos, bet kad atbraucu tika pateikts, ka viņa nav un nebūs, šitie sīkie skraida apkārt un melojās
Kā arī neuzticaties formēt kredītu SIA "Inbank līzings" šajā apmelojumu firmā, kur formē kredītu Gaļina Juško, sastāsta cilvēkam vienu, bet līgumā saraksta pavisam citu (brīnumu lietas) un tādiem burtiem, ka ar lupu neizlasīsi, protams tu paraksti, jo tici, ka kredītiestāde nemelos, bet izrādās, ka skatās acīs un melo vēl kā
Un ja zvani uz šo SIA, tel.pasaka, ka viņi ir pavisam cita f-ma un interesējoties tālāk, izrādās, ka SIA "Ibank līzings" starpnieks ar citu nosaukumu, apburts loks, lai musinātu cilv. un ne par ko neatbildētu un par apkalpošanu katru mēn.ierakstīts 3EUR, par kādu ?
Šeit tiešām notiek krimināllietas

S Stukacs 16.11.2016

Galīgi sagrabējušas mašīnas, kas nemākulīgi pielabotas. Kā viñiem nav kauna vēl likt nummura palikñus ar savu tel. Nr. kad sanāks laiks, piebraukšu un sadošu pa purnu tiem krāpniekiem.