BStar frizētava - Pieaudzēti mati

Kādu labu laiku vēlējos pieaudzēt matus, ilgi uz to nevarēju saņemties, jo bez 140 - 180 Ls to ir diez gan grūti izdarīt.
Tā kā uz epastu patstāvīgi nāk visādi kuponu piedāvājumi, tajā skaitā arī no Zizu.lv, kur esmu jau iepriekš iepirkusies tādēļ par kvalitāti īsti nešaubījos. Protams, pirms pirkt kuponu, kurš maksāja ne mazums, sazvanījos ar frizieri Marinu Muraškovu no BStar frizētavas un izrunāju visu par šiem matiem, ko vēlējos iegādāties, vai tie ir īstu cilvēku mati, par šo matu kopšanu visu izrunājām un vienojāmies, ka es šo kuponu pērku, kas maksāja 79,90 Ls, kur itkā tiek iegūta veselu 47 % atlaide!!! Pati friziere Marina bija ļoti jauka, uz visiem maniem jautājumiem labprāt atbildēja, tikai ļoti žēl, ka tik šausmīgi alkatīgi meloja!
Pirmajā brīdī, kad man šos matus pielika, nemaz nevarēja pateikt, ka tie nav īsti, izķemmēt tos varēja salīdzinoši viegli, krāsa tiem bija ideāli pieskaņota maniem tumšajiem matiem.
Pabeidzot visu procedūru, kas ilga gandrīz 3 stundas, biju ļoti laimīga, apmierināta ar savu jauniegūto frizūru, tikai nākamā dienā sāku just, ka īsti labi kaut kas nav, jo iepriekš man ir bijuši pieaudzēti mati un zinu kādi tie ir, ka tiem nav nekādas atšķirības kā dabīgajiem, bet šiem BStar salonā pieaudzētajiem matiem krāsa nomazgājās jau pirmajā mazgāšanas reizē, pēc laika tos krāsojot, tie nekrāsojās, lai izķemmētu tos, tie bija jāķemmē, kādas minūtes 20, jo vienkārši tie neslīd kā dabīgi mati, spīdēja tie kā mēs ar frizieri, kura, man noņēma šos matus, ka tie ir leļļu mati. Lai tos varētu izmazgāt man nācās likt katrā mazgāšanās reizē pārspīlēti daudz matu balzāma vai maskas, kas arī maksā ne mazums...

Kā man friziere, kura ņēma nost šos šausmīgos "Leļļu" matus teica - skopais maksā divreiz, es negribēju būt skopa, drīzāk gribēju ietaupīt, jo nevarēju iedomāties, ka friziere, kura tik ļoti lepojās ar savām godalgām, kuras var apskatīt viņas mājas lapā - http://bstar.lv/hairstylists/ gribētu 79,90 Ls dēļ riskēt ar savu vārdu kā meistars! Gribēju ielikt arī viņas mājas lapā atsauksmi, kur, protams, bija vienas slavinošas atsauksmes, uz kurām, ja godīgi, pati arī uzķēros, ielikt sliktu atsauksmi ir neiespējami, jo pirms redaktors to nebūs pārbaudījis, tā netiks ielikta! Domāju, ka manu atsauksmi klienti tā arī neieraudzīs!

Novēlu meitenēm, kuras vēlas pielikt matus, nekad nedarīt to pie frizieres Marinas Muraškovas, jo pirmajā brīdī mati izskatās ļoti labi, bet diemžēl pēc brīža, kad tos izmazgāsi paliks par īstu leļļu matiem!

Un tādām meistarēm gribētu tik pateikt - tu vari apkrāpt arī 10 cilvēkus un vairāk, bet rēķinieties, ka Rīga ir maza un katrs šis apkrāptais klients pastāstīs savām draudzenēm, draugiem, radiem, paziņām un tās iegūtās godalgas nenozīmēs neko, jo darbi tomēr iet jebkuram meistaram pa priekšu!

M memmesmeitiņa 07.12.2012

Likteņa ironija, jo nolēmu, ka netaisos maksāt tos 100++ Ls un pieaudzēšanu noriskēju meklēt ss.lv. Un man paveicās, nu jau 8 mēnešus man ir gari mati un nav bijis sūdzību vispār, godīgi sakot, man pat ar viņiem tagad mazāk problēmu nekā bija ar maniem īsajiem. Var tur atrast labus meistarus ar labiem materiāliem un pieaudzēšanas kvalitāti man apliecināja vairākas reizes citi frizieri, pie kuriem gāju taisīt frizūras sarīkojumiem un dzirdēju tikai, ka mati pielikti ļoti labi. Samaksāju par to prieku 90 Ls (nu un tad vēl reizi pusotrā mēnesī par profilaksi 25). Man kaut kā vienmēr ar privātajiem veicies labāk nekā ar salonu meistariem. Bet paldies par noderīgo info.

S super_lee 02.01.2013

Cienījamā sany1987,

Saprotu, ka Jūs dalījāties ar savu pieredzi un izteicāt savas domas, bet gribētos gan Jums pateikt - ja Jūs nemākat nēsāt pieaudzētos matus, meistars pie tā nav vainīgs!!!

Esmu pieaudzējusi matus salonā BStar neskaitāmas reaizes 5 gadu garumā. Esmu izmantojusi gan salonā BStar piedāvātos matus, gan tos, ko biju pati vedusi no Ķīnas. Man NAV bijušas problēmas NEKAD, jo es zinu, ka pieaudzētie mati ir liela atbildība un tie ir jākopj daudz nopietnāk nekā savi. Pēdējo reizi pieaudzēju keratīna matus salonā BStar augusta beigās un devos uz Āziju mācīties, kur joprojām arī atrodos. Nēsāju tos jau 5-to mēnesi, bez profilaksēm un bez problēmām. Fakti runā paši par sevi!!!

Un... Skaistums maksā naudu, tāpēc jūsu piebilde par maskām un balzāmiem ir diezgan absurda. Tie ir jālieto ne tikai, ja mati ir pieaudzēti. Tie ir jālieto vienmēr!!!

Ar cieņu,
BStar salona pastāvīgā kliente

I inesek 03.02.2013

Godātā super_lee,

iespējams Jūs esat viena no tām retajām, kurai paveicies, lai jau fakti runā paši par sevi!

Pasaule ir maza un,
arī man ir identiska situācija ar komentēto! Tāpēc neatkārtošos. Piekritīšu gan, ka skopais maksā divreiz=) tomēr jāatzīst, ka arī meistare Marina Muraškova noteikti neguva papildus apmierinātu klientu no šīs akcijas zizu.lv!
Tā vien gribējās pēc šo leļļu matu noņemšanas apciemot meistari un pavaicāt kas tad tas īsti ir? Procedūras laikā tika stāstītas brīnumu lietas par šiem matiem, taču pēc pirmās mazgāšanas...ne pusīte no solītā! Un nevajag te stāstīt, ka tas ir dēļ nepareizas kopšanas ...blā, blā, blā...vienīgais pretarguments? Ja reiz cilvēks izšķiras par šādu soli veikt matu pieaudzēšanu, tad viņš arī rēķinās ar to specifisko kopšanu!
Esmu laimīga, ka tiku vaļā no šiem maigajiem sariņiem, kas arī nenācās viegli! Tomēr viens pluss meistarei par kapsulu noturību!
Kārtējā lētā reklāmas kampaņa!

Veiksmi turpmāk!

K Kisulja 08.03.2013

Piekrītu šis ir briesmīgs salons ar briesmīgām frizierēm sevišķi friziere Alesja Minginoviča. Aizgāju uz to salonu krāsot matus rezultātā paliku gandrīz bez matiem, vīni man krita nost no pašām saknēm, jo Alesja man viņus nodedzināja. Meitenes pat nedomājat iet uz šo salonu!!!

K karinina 10.10.2013

Nupat vēlējos iegādāties kuponu matu laminēšanai šajā salonā...jāsaka, palasot šo visu, vairs nevēlos. Paldies, meitenes, par info!

K konfetka.84 20.10.2013

А мне очень нравиться салон B star и особенно Марина Мурашковска! Я хожу к ней уже лет 8 и очень довольна! Периодически делаю покраски и наращиваю волосы! Цены хорошие, качество супер! Все мои знакомые теперь только к ней и ходят и другим советуют!

A ala 100 03.09.2014

UZMANIETIE ´´SAUSMAS :::::::::::PieaUDzeju matus BRIVIBAS GATVE 402 a . modernasfrizuras.lv.. atradu no reklamas ssl.lv tik liela mute . matu pieaudzesanas tehniku nejedz vismar tik sprauz kur var atnakot maja biju soka . mati palika divreiz mazak ka bij . ar caurumiem galvas vidu . loti bizas skipsnas nema . tadus frizierus vel zeme tur .. Славянские волосы 55см сделанны правильно все волосы одной длинны не путаютса не ломаютса, очень мягкие полностью как наши натуральные волосы, удобные в носке. Проверенные временем
Волосы подлежат профилактике 3 раза точно, (100 натуральных прядей на кератиновых капсулах или лентах+работа мастера). Даем гарантию и чек на волосы и работу. Работаем в салоне. Все цвета есть на месте. Снятие волос 20eur Профилактика 50eur

Cena: 150 €