BSMC.lv / Infiniti Loop SIA - Zagļi

2019 gada 25. Aprīlī skaņu ierakstu studija ieraksti.lv saņēma rakstisku epasta pasūtījumu no Sia Infinite Loop par automātiskā atbildētāja balss paziņojumu ierakstu izmantošanai Sia Bsmcvajadzībām. Pārbaudījām datus lursoft un tā kā abiem sia ir viena adrese un viens telefona numurs, nolēmām negaidot priekšapmaksu, izpildīt pasūtījumu Latvijas likumdošanā paredzētajā kārtībā bez līguma parakstīšanas – uz vienošanās pamata. Tai pat dienā pasūtījumu izpildījām - veicām šo ierakstu un nosūtījām klientam kopā ar rēķinu. Diemžēl apmaksu neesam par šo darbu saņēmuši. Vēl vairāk - zvanot pa „Infiniti Loop” internetā norādītajiem tālruņu numuriem, atbild viens un tas pats bsmc pārstāvis, kurš norāda mums, lai zvanām uz Sia „Infinite Loop”, jo viņam gar šo situāciju nav nekādas daļas. Pēc vairākām neauglīgām šāda veida sarunām esam nolēmušu vērties pie akka/la par autortiesību klaju pārkāpšanu – auto darba – aktiera balss ieraksta izmantošanu bez autoratlīdzības (par to var pārliecināties, piezvanot uz tālruņa numuru 29991449 (automātiskā atbildētāja balss ieraksts, kas tur tiek izmantots joprojām ir ieraksti.lv intelektuālais īpašums, par kuru nav saņemta samaksa un nav parakstīts autortiesību pieņemšanas nodošanas akts) , kā arī informēt sabiedrību par abu šo kompāniju Sia Infiniti Loop Un Sia Bsmc (Baltic Security monitoring center) negodīgo komercpraksi. Abi šie uzņēmumi nodarbojas ar drošības risinājumiem. Mēs nevienam neiesakām uzticēt savu drošību tādiem zagļiem, kā šie. Lūdzu share!

V