www.sudzibas.lv Bs1.lv Slikts serviss

BS1 veikals - Slikts serviss

Par produkciju neko ļoti sliktu nevaru teikt. Par pašu veikalu un tā darbiniekiem gan.
Pagājušā gada jūnijā iegādājāmies šajā veikalā duškabīni. Ar to tad arī viss sākās:
1. Piegāde tika solīta nākamo 2 dienu laikā (par to, protams, bija arī jāmaksā). Duškabīne tika atvesta pēc pāris nedēļām. Kad tika zvanīts, pārdevējs norādīja, ka neesot laika, tad neesot mašīna utt.
2. Lai saņemtu garantijas servisu, vienojāmies, ka duškabīni uzstādīs sertificēts veikala meistars. Mums pārdevējs iedeva kontaktus kādam no meistariem. To sazvanījām. Pirmkārt, pagāja 3 dienas, kamēr meistars vispār atbrauca. Tad 4. dienā ieradies, meistars, padarbojies pāris stundas, paziņoja, ka viņam tagad neesot laika un nākamajā dienā arī. Kad meistaram zvanījām 3. dienā, viņš necēla klausui. 4. dienā atsūtīja sms, ka pēc tam atzvanīšot, kas tā arī nenotika. 5. dienā pateica, ka viņam esot kaut kas nozagts. Lieki teikt, ka remontdarbi vannasistabā iestrēga. Šis atrisinājās tikai pēc tam, kad izdevās sazvanīt veikala vadību, kas iedeva cita meistara kontaktus.
3. Šodien vēlējos pieteikt garantijas servisu, jo duškabīnei krīt ārā durvis. Man paziņoja, ka tas neietilpstot garantijas remontā un, lai es ritentiņus mainot pati.

Kopsavilkumā - nedz pati ar šo veikalu kādreiz dzīvē sadarbošos, nedz iesaku to darīt kādam citam.