AtrisinātaBS Design and Interior - KRAPNIEKI

Labdien,

Biju pasūtījis elektrisko kamīnu pie SIA BS Desing and Interior 02.70.2014, saņēmu pavadzīmi kuru apmaksāju pilna apmēra 200 EUR ieskaitot PVN u naizsūtīju maksajumu uzdevumu.
Tagad jau vairāk par mēnesi cilvekam izslēgts telefons, un e-pastiem netabild. Ko man darit, virzities uz Policiju un rakstīt iesniegumu par krapniecību?
Pēc faktiskas adrses neka nav.

Te būs šis uzņēmuma dati:
Andrejs Kinnars
GSM: +371 27477767 (Bite)
Skype: BalticSmile.lv

SIA "BS Design and Interior"
Reģ. nr. 40103332581
Juridiskā adrese: Praulienas iela 2-19, Rīga, LV-1021
Faktiskā adrese: Stirnu iela 25, Rīga, LV-1035

Ar cieņu
Jevģēnijs Juhņevičs

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Šīs kompanijas pārstavis Andreja kungs piedavaja līdzigo kaminu kas ir uz vietas Rīga. Un es tam piekritu. Tatad Andreja kungs atrada risinajumu šaja situācija. Andreja mobilais 20681905. Viņš sazinajas ar mani personigi pa telefonu.

kužiņa 08.09.2014

viņa dzīvesvietas adrese ir A.Deglava 152/2-3, vari pameklēt tur un pie reizes uzšaut pa degunu, lielākais kretīns kāds līdz šim sastapts.