www.sudzibas.lv Brūvers Namu Pārvaldnieks Slikts apsaimniekošanas serviss

Brūvers Namu Pārvaldnieks - Slikts apsaimniekošanas serviss

SIA Brūvers Namu Pārvaldnieks nav ieinteresēti darbā. Pirms gada bija ok, tagad tikai ņem apsaimniekošanas maksu par nesniegtiem pakalpojumiem. Kļūdas reķinos, viss ir jāizlūdzas no pagalma uzkopšanas, nerunājot par sīkajiem remontdarbiem. Nepieciešamie uzturēšanas un remontdarbi netiek veikti, informāciju un atskaites pēc īpašnieku pieprasījuma nesniedz mēnešiem ilgi. Komunikācija zem katras kritikas, prot tikai solīt un atrunāties.

U

A Alosis 15.01.2024

Pat ļoti ieinteresēti! Tik daudz avārijas remontu kā mūsu jaunajā projektā neviens cits Rīgā netaisa. Dzīvokļa uzturēšana sanāk padārga, bet īrnieki nesūdzas. Brūvers namu pārvaldnieks nav sliktāki par RNP. Ļoti vienkārši. Ja gribi rezultātu un attieksmi, par to vajag maksāt!

D Dasha007 04.02.2024

Desmit reizes padomājiet pirms pirkt dzīvokli mājā, kur tie saimnieko. Maksa liela, serviss zems.
Sētnieku neviens nekontrolē pat pēc mājas iedzīvotāju sūdzībām, ka pagalmu vairākas nedēļas netīra. Trepju telpas mazgā reizi mēnesī.
Mājas uzkrājumus iztērē tikai avārijas remontiem, un tie ir vismaz 2x dārgāki par plānveida darbiem! Plānveida darbus nepiedāvā.
Brīvdienās un vakaros avārijas dienestu nesagaidīsiet, ja vien negribāt maksāt pēc "paaugstinātā tarifa" skaidrā naudā un bez čeka. Komunālajā rēķinā šo pievienot nevar, vajag maksāt uz vietas.
Piemēram, ja dzīvojiet pirmajā stāvā un kādā brīvdienas vakarā vannā pēkšņi sāk smirdēt un celties netīrs ūdens, tad Brūvers namu pārvaldnieks jums priecīgi pateiks, ka problēma ir tieši jūsu dzīvokļa trubās nevis pagrabā un prasīs 100+ EUR par izsaukumu "ārpus darba laika". Tas nekas, ka avārijas dienestam darba laiks ir 24/7!
Labi, ka kaimiņienei bija atslēgas no pagraba. Aizgājām paskatīties pirms šķirties no 100+ savas naudas. Uz grīdas bija smirdīgs ūdens, jo aizdambējusies mājas kanalizācija. Piezvanīju vēlrez, tāpat atbrauca tikai nākamajā dienā. Teica, ka tāpat būs rēķins, bet maksās visa māja.