www.sudzibas.lv BRU 115 SIA Klienta maldināšana

BRU 115 SIA - Klienta maldināšana

Meklējot sev jaunu dzīvesvietu, griezos firmā BRU 115 Sia, kura izīrē dzīvokļus Rīgas teritorijā. Mana izvēlētā dzīvokļa īres maksa bija 160 eiro + 15 eiro + elektrība un gāze, jo dzīvoklis bija ar krāsns apkuri. Šīs firmas pārstāve Jekaterina Ivanova izrādot dzīvokli apgalvoja, ka krāsns ir darba kārtībā, uz to brīdi viss mani apmierināja (esmu jauna meitene), Jekaterina prasija 160 eiro (drošības nauda), lai iemaksāju skaidrā naudā uzreiz, lai dzīvokli rezervētu. Pēc trīs dienām satikos ar pašu īpašnieku Alekseju Kaškarovu, sarunas laikā tika apspriesti visi nosacījumi, painteresējos vēlreiz par krāsni, saimnieks apgalvoja, ka viss ir kārtībā. Noslēdzām līgumu un man izrakstīja divus faktūrrēķinus par septembri un oktobri (215.86 eiro), kurus bija jāsamaksā ar bankas pārskaitījumu. Ievācoties dzīvoklī 1.oktobrī tika konstatēts, ka krāsns nav darba kārtībā, 2.oktobrī piezvanīju Jekaterinai, un paskaidroju savu situāciju, pieprasīju kādu meistaru, lai viņš varētu apstiprināt manas aizdomas. Meistaru sagaidīju (pēc daudz veiktajiem zvaniem) tikai 6.oktobrī. Apskatot krāsni, meistars pateica, ka krāsns nav darba kārtībā, un nesaprot kā saimnieks varēja apgalvot pretējo. Uzreiz satikos ar saimnieku, un pieprasīju paskaidrojumus, kāpēc es tiku maldināta, uz ko es saņēmu atbildi, ka viņu ir piemānījuši tātad iepriekšējie īrnieki. BRU 115 Sia firmai pieder daudz dzīvokļu Rīgā, kā tādu atbildi var sniegt firmas īpašnieks, kuram uzticas daudzi cilvēki griežoties viņu firmā pēc dzīvesvietas.
Zaudējusi uzticību šiem cilvēkiem un firmai, es pieprasīju atgriezt savu naudu atpakaļ, jo netika dzīvots tajā dzīvoklī ne viena diena, dzīvoklī bija +12°C. Uz ko saimnieks reaģēja šādi, viņš piedāvāja uzreiz sūtīt dzīvoklī strādniekus, kuri sataisīs krāsni vai arī, lai es pērku sildītāju par savu naudu un viņš pēctam man visu kompensētu, mani neviens variants neapmierināja, tad saimnieks izlikās par nezinīti un muļķīti.
Ne vienā brīdī, es nesaņēmu labu un profesionālu attieksmi no šīs firmas darbiniekiem, man pašai bija jāzvana visiem, desmit reizes un jāpieprasa, lai kaut kas tiktu izdarīts vai, lai es saņemtu atbildi uz sev interesējošo jautājumu.
Beigās dodoties uz ofisu Avotu ielā 76, ilga strīda laikā man izdevās atgriezt naudu par septembri un oktobri, bet drošības nauda man netika atgriezta, jo viņiem ir līgumā punkts, kas paredz ka drošības nauda netiek atgriezta, ja es laužu līgumu nenodzīvojot tur gadu, līgums tika noslēgts uz gadu. Un uz to, ka es tiku maldināta, viņi apgalvo ka tā neesot. Vēl Aleksejs sarunas laikā pieminēja, ka viņi nav ievērojuši līgumā norādīto punktu, (izīrētāja pienākums nodot īrniekam dzīvojamo telpu lietošanas kārtībā) bet tas nenozīmē ka līgums nav derīgs.
12.oktobrī es atbrīvoju dzīvokli no savām mantām un mēbelēm, ar pieņemšanas nodošanas aktu tika lauzts līgums,kurā ir norādīts 28.oktobris, braucu uz ofisu lai saņemtu savu naudu un pieprasiju veiktā maksājuma uzdevuma izdruku, jo uzticības šai firmai nav nekādas, un pat tad, es uztraucos vai tiešām saņemšu savas iemaksātās naudas daļu.

K

Dainis 16.10.2017

Redzu tikai to, ka pati gribējāt tikt no šī dzīvokļa prom, neviena no jūsu minētajām problēmām nebija neatrisināma, kaut vai kaloriferi pa 20 eur nopirkt un piesildīt telpas, jaunās paaudzes viņi neēd daudz elektrības..

K KANA 16.10.2017

Es redzu vienīgi to, ka izīrētājs maldinot cilvēku izkrāpj no viņa naudu, drošības naudas apmērā!

S sviesta afēriste 17.10.2017

Principā, tu varēji padiskutēt par šo līgumu, jo ir daudz drukas kļūdu.Līdz ar to varēji draudēt ar tiesu darbiem, jo viena drukas kļūda un tiesa ir zaudēta un tur tādu ir ļoooti daudz.
Un interpretējot 3.1. punktu varēji arī nemaksāt drošibas naudu.Jo tur ir vārds VAR.(lai gan teorētiski vajadzētu vnk īrniekam jāiemaksā drošības nauda...)

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 19.10.2017

Nākamo reizi pirms parakstīt tāda tipa līgumus piesakieties konsultācijai, par līguma saturu.

email [slēpt]@inbox.lv
(nav dārgi, salīdzinot ar laika tēriņiem skaidrojoties) :)

M Māra07 23.03.2020

Ko tu? ! Cik gadus te dzīvo gudrāks palicis neesi! Tavi izslavētie jaunās paaudzes ēd tāpat ja nespēj piesildīt attiecīgi telpas! Ej mācīties nevis dirnēt un dirst dažādos forumos!

I [email protected] 19.11.2018

Es piemeram saprotu so meiteni Jo vinji reali maldina cilvekus asobena Jaunus cilvekus Kuri Grib piemeram Aizbraukt no vecakiem Laij butu patstavigam.Bet vinji uzreidz redz aha mazs ta teiksim berns var arrrii maldinat vinja tapat neko nezina...un ta ariii maldina citus cilvekus