Brow B Bar Lāčplēša iela - Slikts serviss

Pieteikta uzacu korekcija, kad atnāku uz salonu meistare vispār nevaicā kādas ir vēlmes un uzreiz sāk raustīt uzacis. Netiek noteikta vēlamā forma nedz mutiski, nedz uzzīmēta. Apturēju viņu un palūdzu saglabāt pēc iespējas biezāku, tikai padarīt izteiktāku uzacu arku. Viņa atbild, ka zin jau zin, kas jādara. Sāk raustīt uzacis tik ātri un sāpīgi kā neviens cits meistars to nekad nav darījis. Šobrīd sēžu ar uztūkušu un sarkanu ādu ap uzacīm. Kā arī izraustīja lielu daudzumu matiņu no uzacu centra daļas, ko pamanīju tikai tad, kad vienai uzacij tas jau bija izdarīts. Un viņa turpina raustīt padarot viņas arvien plānākas un plānākas. Kad piezīmēju, kas man nepatīk un kad nevajadzētu raustīt vēl šaurāk viņa tikai saprotoši māj un turpina raustīt. Bija sajūta, ka meistare slikti komunicē latviešu valodā. Un, kad piezīmēju, ka ir jāpainteresējas par klienta vēlmēm, tad atkal tik smaidīja.
Esmu ļoti neapmierināta ar šo meistari. Dāma ap gadiem 45 - 50, melniem matiem.

Gribēju piezīmēt, ka iepriekš šajā salona esmu bijusi pie divām citām meistarēm, kuras jautāja par katru darbību. Kā rezultātā biju apmierināta ar rezultātu.

K