www.sudzibas.lv Broschlandia Attieksme - fuj!!!

Broschlandia - Attieksme - fuj!!!

Darbi varbūt skaisti, bet attieksme - FUJ!
Mana draudzene pasūtīja brošu caur manu fb profilu, jo pati nelieto fb. Kad jautāja pārdevējai par tikšanos klātienē, pārdevēja sāk atrunāties. Draudzene norādīja savu tel. Nr. , lai pārdevēja tālāk var sazināties un informēt viņu, ko protams pārdevēja nedarīja. Nepabrīdināja, ka citur, izņemot instagram un facebook nesazinās. Brīvdienās uzraksta, ka covid dēļ valstī netiksies. Šāda informācijā netika nosūtīta personīgi draudzenei, ne publiskota fb vai instagram vietnēs. Draudzenei šodien jāsaņem broša, lai to varētu uzdāvināt cilvēkam, bet vai kādu ziņu saņem? Pārdevēja pati neko neraksta, ziņas ignorē. Fuj, fuj, fuj!
Pat neatvainojās.

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318