Brkovskis zobārstniecība - Krāpšana

Gāju pie daktwra Barkovska, jo teica, te caurums, te jāpārtaisa jo slikta plomba, te tas, te šis. Ņēma naudu bet tos zobus nelaboja. Pie cita ārsta tnākot izrādījās ka tie zobi nemaz netika salaboti. Bet nsuda tika ņemta. Ļoti nepatīkamas ssjūtas, kad, zinot, ka tas zobs ir rikko svaigi sataisīts, cits zobārsts pasaka, un sāk labot jau "salaboto" zobu. Pati attieksme no daktera arī noraidoša. Ļoti rupjš un izskatās ka interesē tikai nauda

T

G Gulbenietis 28.09.2021

Kā var nesaprast, ka zobi netiek laboti? Labi, pie zobārsta tu no bailēm apstulbi, bet mājās spogulī paskatīties nevarēji, kas ar caurumu darās? Kaut kāds bērnudārzs atkal

Nu neskatījos mājās un nepārbaudīju jo bija 100% uzticēšanās ārstam

G Gulbenietis 28.09.2021

Jauna plomba pie normāla ārsta tiek likta visam zobam, nevis pa virsu vecajam, tāpēc pamanīt var viegli. Pietam, nesaproti tev urba vai nē, plombu lika vai ne? :D

T Truefinder 28.09.2021

Kautko jau urba, darījās. Vienmēr šprici taisīja, tāpēc īsti nejutu kur ko darīja

Moš zāles lika?

T Truefinder 28.09.2021

Zāles ar kādas 4 reizes lika.

G Gulbenietis 29.09.2021

Kāpēc saki, ka neko nedarīja? Ir zobi, kam zāles 2 reizes vismaz jāliek, kamēr norimstās..

T Truefinder 29.09.2021

Zāles ar lika.un blskus zobu lsboja. It kā. Tagad cits zobārsts saka ka jālabo. Tātad nekas nebija salabots

G Gulbenietis 29.09.2021

Laikam popkornu uzēdi un plombas nobira :D

T Truefinder 29.09.2021

Ļoti smieklīgi. To jau noteikti pamanītu. Bet tas, ka maksāju naudu un zobs netika labots, fakts.

E ELLIO 29.09.2021

Tā vietā,lai pērtos pa internetu,labāk personīgi apmeklēt dakteri un jautāt,kas ir izdarīts.

T Truefinder 29.09.2021

Tur jau tā lieta, ka vērsos pie daktera, bet viņš kategoriski negrib neko komrntēt un pat nobloķēja

G Gulbenietis 29.09.2021

Man bija viena seksīga mulatka, kas plombas lika. Plombas ilgi neturēja, bet beibe baigi seksīgā. Vienā brīdi zb naudu tāpat atdot, zobārstu samainīju :D

🤣