Brīvā laika pavadīšanas centrs Strops - Trokšņa pārkāpumi

Mūzikas skolas pagalmā, kas atrodas 100 metrus attalumā no dzīvojamās mājas ("guļamrajonā") iekārtojies "mobilais kultūras centrs strops". Tagad no 1.06 (un visu vasaru pēc plāna) vakaros šeit notiks īsti koncerti ar ar skaļu skaļruņiem, kuri ļoti traucē tuvējās mājas iedzīvotājiem. Nākas aizvērt logus (šajā karstumā!) , bet pat aizvērti logi neglābj no šī trokšņa. Troksnis no koncertiem ir ļoti liels! Cilvēki vakarā ir atnākuši no darba un vēlas atpūsties; kādam guļ mazi bērni; kādam ir gados vecāki vecāki, kuriem vajadzīgs miers, ko viņi gaida no mājas. Скажу проще: strops, вы офигели совсем с такой громкостью в жилом районе? Вам тут вообще не место, это не эстрада межапарка!

Papildināts Irra 22.07.2023

P.S. Muzikas skola atrodas Prūšu iela 13A. Rīgā

I

B Bez_vārds 22.07.2023

Pirmo reizi dzirdu, ka tagad ir karstums ārā 😁😁😁 man jau šķiet, ka auksti.

RAMONA👀 22.07.2023

Kāda veida mūzika tiek atskaņota?