www.sudzibas.lv BRINZA siers ŠAUSMĪGA CAUREJA VISIEM

BRINZA siers - ŠAUSMĪGA CAUREJA VISIEM

Ģimenē esam ļoti iecienījuši Brinzas sieru, bet veikalos izvēle nav ļoti liela.Populārākais veikalos ir Mālpils Piensaimnieka Brinzas siers, ar dzelteni oranžu etiķeti, kas esot "ar rokām taisīts".Nu tad izskatās, ka tās rokas, ar kurām tas siers tiek taisīts, nekad netiek pēc tualetes mazgātas, jo REGULĀRI, kad boijis nopirkts šis siers, visiem ģimenē vairākas dienas ir vēdergraizes un pamatīga caureja, ģimenes ārste saka, ka tā esot viegla salmonelloze.ne no vienas citas firmas brinzas siera šādas parādības nenovērojam, tikai tad, kad nopērk Mālpils pienotavas Brinzu.

L Lelle Bez Matiem 15.12.2015

jūs esat mazohisti? kā var regulāri pirkt ēdienu, no kura "visiem ģimenē vairākas dienas ir vēdergraizes un pamatīga caureja" ?

Jāzeps Mangulis 16.12.2015

Latvietis un mazohists tagad jau gandrīz sinonīmi:)
Nu jau vairs nepērkam, sākumā bija cerība, ka varbūt sagadīšanās, varbūt kāds maximā pārlīmējis datumu, bet tad jau palika skaidrs:)