www.sudzibas.lv Brilles Kvalitāte/attieksme

Brilles - Kvalitāte/attieksme

2 gadus atpakaļ Vision Express iegādājos briļļu rāmjus "Faconnable" no kolekcijas pa 102 ls. Lielisks dizains, ērtas un piemērotas sejai. Brilles lietoju neregulāri, lielākoties staigāju ar lēcām. Nesen pamanīju, ka briļļu plastmasas kājiņas kļūst tādas kā ar bālganu pārklājumu. Aizgāju uz VisionExpress, vaicāt, ko lai daru, vai ir kādi kopšanas līdzekļi, kas plastmasu var notīrīt. Uz ko man atbildēja tur strādājošā kundze vidējos gados, ka tur neko darīt nevarot, plastmasa vienkārši izžūstot. Iebildu, ka mani, pērkot rāmjus, nebrīdināja, ka brilles būs lietojamas tikai 2 gadus, uz ko man neviens neko sakarīgu paskaidrot nevarēja.

Tādēļ uzmanieties - pērkot pat dārgas brilles VisionExpress - tas nenozīmē, ka varēsiet tās ilgstoši nēsāt. Visticamāk tie ir lēti pakaļdarinājumi, kurus šait pārdod par desmitkāršu cenu.

S savējais 29.01.2010

Smiekls tu esi!
Es iegādājos brilles par ne tik dārgu naudu Vision Express, nēsāju regulāri jau vairāk kā divus gadus un nekas nekur plastmasām man nav izžuvis. :P Varbūt vienkārši brilles ir vai nu jānēsā vai jāglabā kādā hermētiskā traukā, jo Tev ir mājās pārāk sauss gaiss, no kura var izžūt ne tikai brilles?! :D

D duuda 20.02.2010

Mazgāties biežāk vajag, tādas problēmas lielākoties rodas tādiem cilvēkiem, kas daudz svīst... Viss taču ar laiku nolietojas, un turklāt, ja Tev pārdevēja tad, kad Tu pirki brilles būtu stastījusi, kas ar viņām var notikt, tapat butu pateicis, ka Tevi tas neinteresē un nav laika klausīties... Kad mašīnu vai ko citu pērc ar vienmēr prasi, kas var notikt pēc 2 gadiem? Manliekas, ka to neviens pateikt nevarēs, jo tas kā tu lietosi zini tikai un vienīgi Tu pats.