"brigadieris" - bezpriģels

Vēl nesen piedalījos LNB būvniecībā. Atlaida mani tāpēc, ka biju izrādījies mazliet gudrāks par brigadieri. Reizēm. Pats viņš-hohols nedapists-salīdis visās iespējamās dirsās un ticis pie teikšanas brigādē. Dara, ko grib, savus kasjakus nogrūž uz citiem, no kaimīņu firmām pizģī materiālus, par cilvēku uzskata tikai un vienīgi sevi. Patiesībā ne viens vien strādnieks daudz reižu ir izrādījušies precīāki un gudrāki par viņu. Saviem žopoļiziem raksta stundas, bet normāli veči tikai strādāt dabū...bez naudas.Cik uz firmas rēķina aizgrūdis uz savas jaunbūves attīstību?...Darba laikā atļaujas skaļi ņirgāties par strādniekiem, kas vecāki par viņu...Sasauc brigādi pēc pusdienas laika un draud visus pist dirsā, ja nepaspēšot apjomu. Riktīgs vecis. Kas būtu, ja visa brigāde viņu pa riņķi palaistu?...Latviski pat sasveicināties nemāk. Vienu vārdu zin-dirsa. Droši vien, ka mīļa skaņa...Viņš izmantoja momentu, kad biju slims un saorganizēja "saīsināšanu", ne jau tikai man, bet vēl bariņam cilvēku. Tāds ir šis brigadieris MIŠA (SIA "Abora"). Tāds piedalās mūsu NACIONĀLĀS bibliotēkas būvniecībā, kamēr latvieši tiek atlaisti no darba par to, ka ir gudrāki...

D

E Eseseseseseseses 27.11.2009

nu uzzini vai brigadierim misam ir visas nepieciesamaas darba atlaujas, lai oficiaali sajaa valstii straadaatu...un, ja nav, tad ar zinjosanu attieciigaam iestaadeem arii vajag saakt..

E Eseseseseseseses 27.11.2009

ok, paarpratu - tatad seit jau iesaknojies hohols nevis viesstraadnieks...nu ko juus, atlaistie, nevariet savaakties un vismaz uzsaut pa muti?

D dukša 27.11.2009

Zini, bija tāda doma, bet šajā gadījumā tas pilnīgi neko neatrisinātu. Es labāk to enerģiju novadu uz darba meklēšanu. Lai tas hohols darbojas, gan Dievs izdomās, ko darīt ar viņu.

E Eseseseseseseses 27.11.2009

es arii 'uzsausanu pa muti' nepiedaavaju kaa konstruktiivu probleemas risinaajumu...vienkaarsi vajag izdariit un ap sirdi vieglaak paliks...

D dukša 27.11.2009

Esmu sastapis līdzīgi domājošo...:-)

D dukša 07.12.2009

Tauta šūmējas...

N Nizami 09.12.2009

Interesno kto eto napisal.Polnij dibil.urod, nedaumok.Tebja uvolili patamu4to ti tupoj kak konsernaja banka, vot ivse.Rabotatj tolkom ne umee6 i nekokgda ne umel.Napi6i svae Imja, esli ti ne bai6sja.Esli ti uze napisal pro na6ego brigadira., to napi6i kto ti.

D dukša 11.12.2009

Hoholam uzrodas advokāti...

N Nizami 12.12.2009

A tvajo mnenie nikto ne spra6ival! Kogda nadobudet togda i s tebja sprosjat!

O o 12.12.2009

O, jā! Advokāts nizami nezin par kuru bijušo darbinieku iet runa, bet jau var komentēt par spējām un atlaišanas iemesliem

D dukša 13.12.2009

Laikam jau tas puisis nav bez vainas...Jautājums tikai, kā vadošā amatā tur cilvēku, kurš māk komunicēt tikai un vienīgi ar rupjībām un bļaustīšanos. Valsts valodu arī nezina...Vārds arī tāds kaukāzisks. Es saprotu, ka taisnība kož līdz kaulam, bet nevajaga jau to tik klaji izrādīt, tas liecina par cilvēka vājumu.

N Nizami 14.12.2009

Kto neznaet jazika??I kak perevesti kaukazisks?Eto ti sam na kakom jazike napisal gramatej!!!A

D dukša 15.12.2009

Jā, izskatās, ka tam cilvēciņam ir problēmas...kompleksu pilns. Pieļauju, ka viņš pats arī ir tas Miša, par kuru sākumā teikts. Iespējams, ka bērnībā kaustīts no vienaudžiem. Varētu būt, ka meitenes par viņu smējušās. Varbūt gultā problēmas...Tagad ticis pie šprices un rauj, ko var. Nemāk savādāk izpausties. Tadi, reizēm, mēģina apmeklēt kaut kādas sporta sekcijas, lai domātu, ka viņi baigi stiprie miesās un uzreiz sāktu baidīties. Šis konkrētais cilvēks man izskatās mazliet ar prātu sastrīdējies. Pieļauju, ka viņš pie tā nav vainīgs, bet iepriekš minētie apstākļi...Prātīgs cilvēks neliktos ne zinis, ko par viņu raksta, darītu tālāk savu darāmo. Saprotams, ka ne jau tik zemā līmenī... Un vēl - kaukāzisks nozīmē to, ka tas cēlies no Kaukāza . Ja tu vēl nezini, kas ir Kaukāzs, palūdz savam tulkam, lai kartē parāda, kur tas atrodas. Viņs izskatās mazliet inteliģentāks.

M Makroflex 16.12.2009

Tak sapūt viņam izpūtējā makroflexu... kur problēma?

D dukša 16.12.2009

:-) laba doma...tikai viņam iespējams, ka nav auto, jo ar tādām novirzēm nevar iziet ārstu komisiju tiesību kārtošanai. Un pie viņa "izpūtēja"...negribētos smērēties. Domāju, ka arī dadzis neies ar mēsliem smērēties...Būtu labi uzzināt, kurš tas ir...paspiest roku par to, ka nemīž spļaut acīs tupiem "priekšniekiem", kaut arī zaudēja darbu.

N Nizami 16.12.2009

Pamojmu prablemi estj u tebja! Tvoj kaukazisks ne perevodetsja vabwe.A Makroflex mozete zadutj sebe v adno mesto!!!Mne na va6e mnenie pobarabanu, mozete pisatj skoljko vam ugodno, hotj zapi6itesj.

D dukša 17.12.2009

Eu, tas tiešām ir pats "lielais" Miša... Viņš tak koļījas uz jebko. Prieks, ka man izrādījās taisnība...tas cilvēciņš nav draugos ar savām smadzenēm. Viņš aizstāvas kā aizvainota blondīne tā vietā, lai neliktos ne zinis par visu:-)) Tiešām tups un aprobežots cilvēks.

щ щука 20.12.2009

Mišu meklē policija cik es dzirdēju.

D dukša 21.12.2009

Sen nebiju te bijis. Jauki, ka man ir arī daži līdzdomātāji...Dukšam taisnība, jo tas ir miša, kurš tik slābani spirinās pretī. Viņš sevi nodeva jau ar to, ka segvārdu izvēlējies no savu strādnieku vidus-ir tur tāds mazs vīriņš no Azerbaidžānas...Un tieši tā viņš runā ar strādniekiem, tikpat aprobežoti un sekli. Ne uz ko vairāk nav spējīgs. Kad sāk bļaustīties, citu firmu puiši jautā:"Kas te smird?...Atkal jūsu guculis ķērc?"
Kurš zina, par ko šo meklē policija?

V Valodasinspekcija 21.12.2009

To Nizami:
Esli uzh ti ponjal, chto eto pro vashego brigadira, znachit chelovek v zhalobe napisal pravdu! :D