BRIDINAJUMS!!!! AIGARS CIMMERMANIS - AIGARS CIMMERMANIS

LUDZU NEATSAUKTIES NEVIENAM UZ AIGARA SLUDINAJUMU ,IZIIRET ISTABU NO SI CILVEKA. NO SAKUMA LIEKAS KA NORMALS CILVEKS, PEC PARIS NEDELAM, SAPROTI KADS NU AIGARS CIMMERMANIS IR... RIEBUMS DZIVOT AR TADU . ZIEMA MAJU NEKURINA. ATTIEKSME PRET IRNIEKIEM APALA NULLE. KAPEIKU PISEEJS.

E

E ElinaE 02.11.2012

Tu stulba kaza, tu tur esi dzivojusi ziema???? Es esmu un ar mazu beernu ar vina beernu, kaa tev aita liekas, vai vins ziemaa nekurinaatu maaju???? Tev laikam ar smadzeniiteem kaut kas nav kaartiibaa! Un cik zinu, neviena cite Elina tai maajaa nav dziivojusi iznemot mani! Ja jau pat savu iisto vaardu nevari ielikt, tad labaak neraksti mulkiibas... Es tev iesaku iznemt so mulkiigo rakstu citaa gadiijumaa, es domaaju, labaak tev nesatikties ar Aigaru aci pret aci!

Elina E.

A ANDrisF 03.11.2012

Es esmu dzivojis pa ziemu... un noteikti varu tikai apstiprinat vinas teiktajam, kauns par tadiem cilvekiem un ipasi latviesiem . A.F

E eduhs1234 29.11.2012

pilnīgi piekritu, šis ir reāls sūkātājs, pašam gan liekās, ka ir baigais ērglis

J Jānis111111 21.04.2013

pilnīgs pedālis, reāls sūkātājs un mīslis, tādus gaiļus šaut vajag, pašam gan liekas ka ir baigais gudrinieks, bet dievs nav mazais bērns, sodu viņš dabūs, kretīns rets

J Jānis111111 21.04.2013

ŠITO PIMPI GAIDA MADONA, LAI TIK UZRODĀS, IZDRĀZĪS PA PILNU PROGRAMMU, TĀDS LOSIS UN KRETĪNS

B Balta_Puma 21.04.2013

Sakiet, lūdzu, cikgrādiem jābūt telpā, lai jums skaitītos kurināta istaba?