www.sudzibas.lv BRICO Preces neatvešana, naudas neatmaksāšana

BRICO - Preces neatvešana, naudas neatmaksāšana

Labdien!
2022.gada 28.novembrī tika izrakstīts rēķins par bauroc bloku piegādi 2553,88 eiro apmērā. 30.novembrī nauda tika samaksāta. 21.decembrī - sniegi, 27.decembrī-piegādes arvien iekavētas, 9.janvāri - slimo, 16.janvārī - vainīgi Bauroc, 25.janvārī - vedīšot 31.janvārī, ved 2.februārī, bet Jelgavā saplīstot mašīna. 8.februārī - iesniegums par naudas atgriešanu. 13.februārī - esot nodots UAB Brico Lithuania grāmatvedei, lai gan iesniegumā rakstīts divu darbadienu laikā. Šodienas datums -16.februāris, nav nekādu ziņu.

Papildināts Mairiņa 30.03.2023

Uz 28.novembri brico.lv bija jau apstādināta saimnieciskā darbība, tāpēc valdes loceklis izrakstīja rēķinu uz brico.lt. Martā saimnieciskā darbība brico.lv esot atjaunota, lai gan vēl arvien vairākus tūkstošus ir paradā VIDam. Cik esmu noskaidrojusi, tad vēl 2 uzņēmumi ir oficiāli lursoftā ielikuši brico.lv kā parādnieku. Līdz 20.martam valdes loceklis solījās kaut ko maksāt ( 400 eiro ), bet tā arī neko nav iemaksājis. Pēc 20.marta vairs nelasa manus atgādinājumus whatsappā. Tas nozīmē, ka viņš tagad reāli "uzvārās"! Pavasaris - "pļaujas laiks", preču viņam daudz un iekritušo arī būs daudz! Es no 8. februāra līdz 29.martam neesmu saņēmusi atpakaļ ne centa.

Papildināts Mairiņa 21.04.2023

Katram noziegumam, krāpniecībai ... pretī ir dzīvs cilvēks ar vārdu, uzvārdu, personas kodu ..., kuram IR jāuzņemas atbildība par saviem solījumiem! Šodien jau ir 21.aprīlis, bet komersants Edgars Krūze ( Brico Latvia, SIA valdes loceklis/tiesības pārstāvēt atsevišķi, 0 darbinieku; Brico Lithuania, UAB vadītājs ) nelasa manus atgādinājumus par parādu 2553,88 eiro apmērā, nepiedāvā nekādus variantus parāda segšanai. Nedzīvs uzņēmums nevar atbildēt par dzīva cilvēka izdarībām.

Papildināts Mairiņa 31.07.2023

25.aprīlī Edgars Krūze no brico.lv konta ieskaitīja 600 eiro no 2553,88 eiro lielā parāda. Šodien jau ir 31.jūlijs, bet Edgars Krūze neliekas ne zinis! Vēl arvien nekas nav atrisināts!

Papildināts Mairiņa 02.02.2024

2024.gads 2.februāris - edgars krūze ar savu brico.lv, brico.lt un galvojumu, ka atmaksās parādu ..., vēl arvien neliekas ne zinis! Vēl arvien ir parādā par neatvestajiem blokiem ap 2000 eiro!

R RunčaĶepa 16.02.2023

Vislabāka Depo un Ksenukai reklāma šajā gadā. ))

M Mairiņa 13.11.2023

Šodien 13.novembris! Latvijas PTAC un Lietuvas PTAC neko nepanāca - edgars krūze nav licies ne zinis par parādu, vēl arvien parādā 2000 eiro ...