bremžu sistēma - autoremonts

Ir tāds autoserviss "Auto Maģija"Rīgā, Vagonu ielā 16, a Iegriezos pie viņiem ar savu auto Mazda6, jo bremžu diski cepās ne pa jokam. Tur man nomainīja klučus un vēl suportus patīrīja un noņēma 110 latus. Atbraucu mājās, 6 km līdz mājām, un te tavu brīnumu...bremžu diski atkal pārkarsuši ! Tā pārkarsuši kauzspļaujot uz diska siekala atlec čurkstēdama pa gabalu ! Tad vairākkārtīgi pie viņiem griežoties, nebija nekādu rezultātu, un servisa darbinieki rausta plecus un uzskata ka viss ir normāli ! Tad iegriezos citā servisā un manā klātbūtnē izjauca suportus, un parādīja tos man, tie bija sadeguši un vajadzēja jaunus likt, jo tie nebūt nelīdzinājās darboties spējīgiem, kā arī bremžu kluči nebija oriģinālie ielikti !!! Gribētu tikai pabrīdināt ka šajā servisā ar šāda veida problēmu nebūtu vēlams iegriezties, ja Jums nauda kabatu nespiež...

J

H harijs 31.08.2010

Tai pašā vagonielā, tik vairs neatceros servisa nosaukumu, man nofenderēja jaunas sveces, vietā ieliekot divs krievu, divas vēl kautkādas lietotas. Bet man servisa nosaukumu nevajag, pietiek ar to ka braucu garām ar lielu līkumu tai vietai.

J Juris 01.09.2010

Gribu ti piebilst par to servisu Vagonu ielā 16, ar maģisko nosaukumu "'Auto Maģija "", ka pēc tām visām iepriekšrakstītām nebūšanām un nepadarītu darbu, par kuru man noplēsa 110 latus, man netika izsists čeks ! Un tā nav pirmā reize, bet par cik man līdz šim problēmu par darba rezultātiem nebija, čeks man nebija svarīgs. Bet tagad es nevaru pierādīt ka vispār esmu pie viņiem labojis to bremžu sistēmu ! Rodas tāds iespaids ka čeku nesaņem neviens klients !!!

G GE 01.09.2010

runaajot par detaļām var ielikt neorginaalaas detaļas, jo orģinālās maksās krietni dārgāk, bet nu pa 110ls varēja pat jaunu vai jaunus abus pakaļejos suportus nomainīt, pats strādāju servisā un apmeram zinu tās cenas, neorginaalaas detaļas ir domāts nevis no mazdas centra orģinālās pasūtītas, bet pirktas citur un tās vairs nebūs mazdas rūpnīcas orģinālās

M māris 22.10.2010

Man bija līdzīgs gadījums ar bremzēm. Džeki mainīja suportu un pielēja kārbas eļļu bremzenes vietā. Rezultātā tas kokteilis uzkarsa pēc 20 min. brauciena un sāka plesties, tādā veidā bremzējot autiņu. Kluči dila un patēriņš ne pa jokam. Poņas nebija ko darīt. Citā servisā atkoda, kas par vainu un izskaloja to zapti. Tagad ir OK. Servisu nenosaukšu vēl, jo vēl iešu skaidroties.

L Lady 27.09.2011

Juri! Es arī esmu braukusi uz šo servisu, un man viss apmierina. Runājot par čeku vienmēr šie meistari man piedāvā čeku, bet es kādreiz paņēmu, kādreiz nepaņemu. Vajag varbūt pašam paprasīt, priekš kam tev mute ir dota?