Brem, Miera iela 101 - Krāpšana

Sludinājumos par dzīvokļu īri saliktas bildes kas neatbilst patiesībai. Cilvēks uz vietas ved uz citu māju un rāda dzivokļus tāda stavoklī, ka kaut kādā pamestā mājā. Viss smird, viss izārdīts ārā. Ignorējiet šo cilēku un iesaku nekontaktēties.

ilmaars 28.06.2014

Nezinu, kādā stāvoklī tev rādīja to dzīvokli, bet kad es apskatīju savējo, ko rādīja šīs firmas cilvēks, dzīvoklis bija diezgan sajaukts - ne tas labākais skats. Mēbeles apgāztas, viss izvandīts, veci rēķini mētājās. Bet tā nav dzīvokļu ierādītāja vaina - viņam cik es pats redzēju tiekoties, ir darba pāri galvai un nav laika savākt katru puteklīti, kas palicis.
Ja kāds dzīvoklis ir nolaists kāds tas sākumā bija kā manējais, tad tā ir tikai iepriekš dzīvojušo cilvēku vaina, kura piemēram, reāli neuzskatīja par vajadzīgu kontaktēties, bet atstāj aiz sevis pat foto albumus ar kailfoto (vēl aizvien šokējos).
Pie tam - ja vieta ir laba un patīk dzīvokļa plāns kā tāds, visu var savākt, ja vien nav galīgi tā, ka tualetes vietā ir trubas caurums grīdā vai arī ja sienas nav notecējušas.
Ja tas džeks, kas rādīja, bija Oskars, varu teikt tikai labāko - objektīvs, ar sīkumiem netraucē, visu kārto operatīvi.
Ja traucē kādi atkritumi, var atrast laiku savākt. Ja dzīvoklis izskatās kā pēdējais grausts, kas sabruks, neviens ar ķēdi tevi tur netur, nespiež dzīvot.
Varbūt tie dzīvoklīši sākumā neatbilst tavām prasībām, bet ja uzņemas sakopt, uzreiz riktīgs mājīgums rodas.

K Kmh Hmm 09.08.2018

Izīrēju dzīvokli Miera ielā 101. Pārdzīvojot tur atklājās visādi "sīkumi" - prusaki, logs iepuvis, tad vēl vienu reizi dzīvoklis applūda ar kanalizācijas ūdeni, turklāt saimnieks gribēja, lai pati apmaksāju trubu remontu. Nauda par remontiem sastādīja pusi rēķina, bet nav izdarīta tik elementāra lieta kā logā ielikšana vai durvju salabošana. Protams, ilgi neizturēju un izvācos, prasīju par drošības naudu, teica, ka aprēķināšot un pēc tam atsūtīšot. Labi, gaidu. Saņēmu rēķinu, tajā norādīts, ka palikuši pāri ap 90 eiro. Labi, turpinu gaidīt. Kad ilgi nebija nekādu ziņu, sāku zvanīt, neatbildēja. Tad man pēkšņi atsūtīja rēķinu par augustu(izvācos jūnija beigās), un kā vēl pie trūkstot naudas! Par laiku, kurā tur vispār nedzīvoju! Cenšos sazvanīt, bet, protams, neatbild.

K KriLaa 28.09.2018

Tad, kad Jūs tur dzīvotāt, kāpņutelpa bija remonta stadijā un dzīvokļi arī it kā nesen remontēti?

K Kmh Hmm 03.10.2018

Es tur dzīvoju šī gada pavasarī-vasarā

ā Āris 28.09.2018

Varu tikai piekrist, ar biznesa kulturu šiem cilvēkiem ir pašvakāk. Jau pirmais iespaids sarunājot tikšanos, apskatot dzīvokli ne tas labākais. Vislaik tēlo aizņemtu, runā pa telefonu, uz jautājumiem atbild nevērīgi, dzīvoklī atslēgta elektrība, redzēt neko nevar, tiec galā pats. Bet pats krutākais - vēl nekad nav nācies redzēt, kad ielaiž apskatīt dzīvokli divus vienlaicīgi! Pēctam "gaidi epastā līgumu". Tad neceļ telefonu. Tad "man tikšanās", "atzvani pēc deviņiem" utt, tad piepeši dzīvoklis "jau sen" izīrēts. Ar to es gribu teikt - pilnigi lieks laika patēriņš. Pat ja tas dzīvoklis ļoti patīk, pat negribu zināt, kāda būtu pieredze, saistoties ar viņiem līgumattiecībās uz ilgāku laiku.

V ValērijaOb 30.01.2023

Meklējot jaunu dzīvesvietu, atradām ss.com sludinājumu par dzīvokli Miera ielā 101
Vienojāmies par tikšanos, kad atbraucu uzreiz zavnīju, lai noskaidrotu, kur jāiet tālāk. Vīrietis atbildot, neskaidri nosauca durvju kodu, man nācās pārjautāt, uzkāpjot augšā, klauvēju pie durvīm, bet neviens vaļā never... Protams, zvanīju atkārtoti, lai pārliecinātos vai neesmu sajaukusi dzīvokļus. Man atbildēja, ka dzīvoklis ir vaļā, es atveru durvis, bet tur tumsa, neviena nav... Klausules otrā galā nosaka:" Ā, jā, tulit būšu." Gaidīju pie dzīvokļa durvīm aptuveni 5 minūtes, tad nokāpu lejā un vēl 10. Nolēmu atkārtoti piezvanīt, jautāju: " Vai viss spēkā", bet man atbild :" Kas spēkā?" Es saku: "Dzīvokļa apskate", saņēmu atbildi: "Dzīvokli var apskatīties augšā!"
Maigi sakot ļoti savāda situācija, tā pat kā vīrieša runas maniere. Pēc šī gadījuma vēl stingrāk izvērtēšu dzīvokļa saimnieku attieksmi jau no komunikācijas pirmās minūtes, lai vairs nenonāktu šādās situācijās!

J Justīne Poda 03.05.2023

Bijām arī apskatīt dzīvokli, saimnieks totāli pa gaisu, visu laiku kautkur steidzās, runā pa telefonu! Sākumā ielaida mūs citā dzivoklī, kamēr pats pa milzu tašu nevarēja atrast īstā dzīvokļa īstās atslēgas, nosfēdējām 10 min kamēr tikām pareizajā dzīvoklī! Sākām apskati, saimnieks aizskrēja teica ka lai zvanam kad beidzam! Dzīvoklis forš gribējām īrēt, bet bija pāris jautājumu, mēģinājām sazvanīt, vairrākārt neceļ, beigās padevāmies un aizbraucām! Dzīvoklis bija skaisti izremontēts, bet ļoti auksts jo visas sienas ārsienas, domāju ziemā būtu nepanesami, pluss ja vēl tāds saimnieks tad problēm risināšana būtu neiespējama!