www.sudzibas.lv brauciens KALNCIEMA AUTOBUSA smirdigs piepilsetas autobus no Pinkiem

brauciens KALNCIEMA AUTOBUSA - smirdigs piepilsetas autobus no Pinkiem

Sorit braucu no Pinkiem lidz Rigai ar Kalnciemas autobusu 23.10.2009.g. 11 45, Biju loti parsteigta ka smirdeja Rigas Autoostas autobusa. Pat Valmiera tadu autobusu neredzejam.Kauns vadibai kura var atlauties laist transportu tada stavokli. Valentina

V

H Hugo Djego 23.10.2009

Varbūt kompāniju sastādija kāds bomzis un aromatizēja?

V Vika 23.10.2009

Ar to autobusu bomži nebrauc, pārāk dārgi...bet paši autobusi ir briesmīgi, un pa braucienu ņem baigi daudz

A Agnese 23.10.2009

Varbut kadam bija vemsana pirms Jusu brauciena:)))

H Hugo Djego 23.10.2009

Bet bomzis varēja uzlikt to zaķa cerupi, ko liek tele 2, tad drīkst pa zaķi braukt ;)
Vai nebija neviens tāds autobusā gadijies?

N nati 25.10.2009

Zinu šo autobusu, tas patiešam ir "unikāls"! Māksa divreiz dargāk nekā citi autobusi, kas brauc šajā maršrutā vai līdzīgā un VIENMĒR šajā autobusā kaut kas nav kartībā. Briesmīgi!!! šis autobuss piedērēja BLAGOVEST TUR firmai. Neiesaku arī es izmantot šo transportu!!!

A albis 25.10.2009

brīnums ka Hugo neteica ka autobuss bija piedirsts, vismaz būtu savā ampluā, jo kā nekā atkal sūdi.davai Hugo uzsitam diskusiju par šo tēmu tikai nedomā, ka arī es esmu sūdos līdz ausīm