www.sudzibas.lv braucamuzalpiem.lv Mani piečakareja - slikti, slikti, slikti

braucamuzalpiem.lv - Mani piečakareja - slikti, slikti, slikti

Sveiciens, tautiešiem!

Sāku meklēju kādu ar ko aizbraukt paslēpot, tāpēc vēlējos ar jums dalīties manā iepriekšējā pieredzē slēpošanas ceļojumā uz Alpiem, lai kādam būtu atsauksmes par privātajiem slēpošanas braucienu organizatoriem. Atradu internetā slēpošanas sludinājumu, cena laba un arī internetā sliktas atsauksmes nav atrodamas. Piezvanu uz mājas lapā norādīto numuru +371 29489900, bet tur atbild kāds puisis vārdā Marats. Pēc sarunas rodas ļoti labs iespaids. Prasu kāds transports, viņš man atbild, ka moderns autobuss ar gulēšanu un sacīts darīts, gribu braukt. Jautāju kā man maksāt, bet viņš atbild man to, ka varu samaksāt tikai skaidrā naudā kā tautā saka naļikā. Jau mani māc bažas kā tas notiek, ka par ceļojumu jāmaksā uz rokas bez čekiem, bet nu puisis saka, laiki tagad grūti un valsts tik un tā neko mūsu labā nedarot, ka viņš arī negribot maksāt nodokļus valstij. Lai arī ļoti nepatīk man šī lieta tomēr slēpošanas vēlme manī ir lielāka, tāpēc satiekamies un iedodu Maratam naudu.
Pienāca slēpošanas diena un man pakaļ atbrauc vecs sagrabējis mikroautobuss, ziniet tāds kā uz Imantu reiz kursēja, sajūtas tādas, ka pēc derīguma termiņa beigam noņemts no maršuta, nolietots līdz pēdējai vīlītei. Kad prasu, kur tad autobuss ar gultasvietām, viņš man norāda uz aizmuguri, kur ir sasisti dēļi kopā un virsū uzlikts koju matracis ar segām, tur varot sagulēt 2-3 personas. No drošības tas ir tuvu nullei, kā arī man tagad būs blakus jāguļ ar nepazīstamiem un sasvīdušiem cilvēkiem, kādi tie parasti ir pēc braukšanas mikriņā visu dienu. Visu ceļu Marats to vien stāstīja cik cilvēki Latvijā ir stulbi un nesaprotot slēpošanas kvalitāti, to cik Austrijā ir labi, bet Livinjo un citur slikti, jo redz tur trases sliktā kvalitātē un arī braucot tikai dzērāji. Es tur biju pagājušajā gadā ar vienu citu puisi K. un nekāda vaina nebija. Neredzēju dzērājus un kvalitāte prīmā. Bet lai nu puisis apmierina savas garīgās vajadzīgas spļaujot uz citiem virsū. Tālāk aizbraucam galā un tur naktsmājas arī tādas uz 3 ballēm, un vēl vienam no braucējiem liek gulēt viesistabā, ko varētu arī nosaukt par virtuvi, labi ka man vismaz bija istaba ar sakarīgu puisi, savādāk traki, traki. Biju gaidījis, ka cenā ir pacēlāja kartes, bet tās cenā nav un mājas lapā arī tā neskaidri tas rakstīts un precīzi nav norādīts, bet nu mana vaina, kaut arī Marats nevienā brīdī neuzsvēra par pacēlāja karšu pirkšanu pašam. Aizmirsu pateikt to, ka dzīvošana atradās ļoti tālu no kalna un katru dienu bija jābrauc palieli galabi ar to pašu Imantas maršutku jeb koju matrača mikriņu, man ļoti patīk agri būt uz kalna un ātrāk beigt, kad trases ir sačakarētas, bet te tas bija neiespējami, jo Maratam un vēl dažiem citiem braucejiem patika pagulēt un tāpēc izbraucām samērā vēlu. Solīto brokastu un vakariņu vietā labāk izvēlējos savas, jo tās ko gatavoja bija kā no ēdnīcas virtuves, nebija pārāk labi. Kopumā esmu ļoti neapmierināts par braucienu un tāpēc jūtos apkrāpts, jo vārdos tika solīts pavisam cits nekā bija darbos.
Varbūt variet man ieteikt kādu citu lētu privātu vai komerciālu slēpošanas braucienu piedāvājumu, jo zinu ka ir arī labi slēpošanas ceļojumi. Mani interesē freestyle slēpošana, pūderis, kā arī patīk uzņemt ātrumu ar slēpēm.

Jaukus ceļojumus vēlot un sveiciens tev Marat,
Gatis

G

V vcb 08.09.2013

Es arī esmu braucis ar Maratu. Aprakstītie apstākļi visumā atbilst realitātei (vienīgi busiņš, manuprāt nebija tik ļoti sagrabējis, kā Gatis apraksta, bet normas robežās). Tiktāl piekrītu Gatim.
Apstākļu vērtējums krasi atšķiras. Gata problēma bija, ka viņš brauca svešā kompānijā, kā arī iepriekš pienācīgi nenoskaidroja braukšanas un dzīvošanas apstākļus. Principā šāds braukšanas un dzīvošanas modelis ir piemērots braucieniem draugu un paziņu kompānijās. Ja visi (vai gandrīz visi) ir savstarpēji pazīstami, tad nav nekādu problēmu pagulēt blakus busiņā uz plaukta vai dzīvot viesistabā, ņemot vērā brauciena pievilcīgo cenu. Starp citu, sadalījums pa istabām bija jau skaidrs pirms izbraukšanas.
Daži svešie, kurus 1.x ieraudzīju tikai, iekāpjot busiņā, izrādījās brīnišķīgi cilvēki, tai skaitā arī Marats, kuram nav ne vainas.
Jāņem vērā, ka šāds guļamplaukts busiņā ir labs bonuss pasažieru ērtībai, jo gulēt brauciena laikā ir nelikumīgi. Tādēļ šādu iespēju vajadzētu novērtēt ar + nevis - zīmi.
Par ēdināšanu sākumā satraucos, vai būs labi, jo esmu samērā izlepis. Izrādījās, ka viss ir ok - Marats gatavoja garšīgi un veselīgi. Un neskatījās šķībi, ja kaut ko ēdu no viņa gatavotā, un kaut ko meistaroju pats.
Neviena trase nebija tieši blakus, bet tas nozīmē, ka katru dienu varēja ievērtēt jaunas trases, brauciens uz kurām bija ietverts cenā. Iesaku Gatim painteresēties, cik maksā naktsmājas tieši pie trases.
Par vēlo celšanos - Marats nu nav gan nekāds vēlais putniņš. Viņš 100% pielāgojas kompānijai. Ja kompānijā noteicošie (tipa grupas vadītājs vai tml.) ir pamuļķi, kuri grib ilgāk pagulēt un pēc tam mīcīties pa izdangātiem sanesumiem un šļūkt pa ledu, tad Marats arī vēlāk brauc. Mums šādu problēmu nebija. Pl.8 bijām lejā pie busa kā zaldātiņi.
Noteikti braukšu atkal 2014.g.

G gatis72 03.10.2013

Beigās par to ko es saņēmu man cena nelikās pievilcīga. Tādas pašas cenas piedāvā ar dzīvošanu istabās un pie kalna. Jāskatās kaut vai sniegs.lv piedāvājumu, tur viņi dzīvo pie kalna un normālos apartamentos. Tas autobuss nebija no jaunākajiem un normas robežās. Imantas maršutka ka es te saku, kas noņemta nolietojuma dēļ no maršuta. Būtu labāk kāds pēdējo gadu Volkswagen.
Kāpēc nosaukums tagad pamainīts no braucamuzalpiem.lv uz skibuss.lv? Nosaukumu Marat vari mainīt cik gribi, sūdam pieliekot citu nosaukumu, tas tik un tā paliek tas pats sūds.

S slepotajs 10.03.2014

gatis72 ir nekrietns melis, šādā veidā mēģina nomelnot konkurentu (labāko slēpošanas braucienu piedāvājumu Latvijā) www.skibuss.lv
Tekstā neviens vārds nav patiesība. Vienīgi par busu var pieksrist to, ka buss nav jauns. Bet ir ļoti ērts, labā stāvoklī, un tur nekas negrab. Lasot visu pārējo tekstu kļūst skaidrs, ka cilvēks nekad nav bijis braucienā ar Maratu, nav minēts neviens specifisks sīkums, tikai apmelojumi. Marats vienmēr iet gulēt pēdējais un ceļas pirmais, labi pazīst kalnus, trases, labi prot prognozēt laika apstākļus. Mīnuss - ja visur laiks ir slikts - nespēj izdzenāt mākoņus. Pie stūres brauc pārliecinoši un stabili, parasti pats. Dzīvošana un slēpošana, arī braukšana ir komfortabla un interesanta, daudz dažādu kūrortu, skaistas trases. Pagaidām neko tādu par tik lētu naudu neviens nespēj piedāvāt. Esmu bijis www.skibuss.lv organizētajos braucienos 2x, man ļoti patika, braukšu vēl.