Brandwatch - garantija

Labdien! Gribu izteikt savu sūdzību sakarā ar veikala Brandwatch garantijas darbnīcu pulksteņiem. Veikalā Brandwatch t/c "Domina" iegādājos rokas pulksteni "Copenhagen NOON" par 79 ls, pēc trīs mēnešiem pulkstenim beidzās batareja un te sākās problēmas - izrādijās, ka šajā veikalā pulksteņiem uz batarejas darbības laiku garantija ir tieši trīs mēneši. Biju gatava samaksāt par batarejas maiņu, bet piezvanot uz garantijas darbnīcu, izrādijās, ka par batarejas maiņu ir jāmaksā 7 ls, kaut gan pati batareja maksā ap 1 ls. Biju sašutusi par to, ka darbnīcā pieprasa tik neadekvāti dārgu maksu par batarejas nomaiņu un zvanīju uz Brandwatch klientu apkalpošanas tālruni, lai uzzinātu vai varu batareju nomainīt kaut kur citur, kur par to būs mazāka samaksa, saņēmu atbildi, ka , ja darīšu to citā vietā, tad zaudēšu garantiju un tā vairs nebūs derīga. Jautāju klientu apkalpošanas speciālistei vai tas ir godīgi, ka tiek pieprasīta šāda maksa par batarejas nomaiņu un vēl citus jautājumus, uz ko saņēmu vienu atbildi - šis jautājums nav manā kompetencē. Rodas jautājums - kas tad vispār ir klientu apkalpošanas operatores kompetencē?! Nekad vairs neko neiegādāšos šajā šantāžistu bodītē.

P

donna b 26.02.2013

Roka roku mazga, par ko tur brinities. :(

Y YoYo 26.02.2013

Kas tā par bateriju, ka tur tikai 3 mēnešus!
Man pulkstenim (arī nebūt ne lētajam) baterija vēl joprojām iekšā ir oriģinālā, bet pulkstenim jau ir 5 gadi!!!

U uzzy 27.02.2013

Kā tu zini, ka betereja maksā latu??
Otrkārt gan jau savu laiku bija nogājis stāvot plauktiņā varbūt.

Iesaku uzzināt cik ir cena par baterijām (manam pulkstenim sit vai nost, bet latvijā lētāk par 3 Ls neesmu redzējis) un cik vispār par šādiem pakalpojumiem ņem citur! Un tad sapņot par latu tikt cauri!
Un tad ja garantija nav svarīga skriet un ietaupīt pāris latus pulkstenim, kas maksā gandrīz 100 Ls.

Tas ir tāpat kā nopirkt jaunu Mercedesu un riepas pirkt Maximā