www.sudzibas.lv Brabus SIA Slikts serviss

Brabus SIA - Slikts serviss

Pagaajushogad iegaadaajaamies no SIA "Brabus" datortehniku un tiiklam nepiecieshamaas lietas. Nu jau vairaak kaa gadu ciinamies ar garantijas probleemaam...datori ik pa laikam neiet, tos salabo un piestaada reekinus, jo izraadaas, ka garantija uz shiim lietaam - nestraadaa! Tiikls ar gandriiz katru meenesi taisa briinumus...vaardu sakot datori kautkaadi kreisie un nekas mums nestraadaa normaali...esam ljoti neapmierinaati ar sho firmu!

J

M mastjers 07.11.2009

Nu nezinu nezinu, tādi kreisie datori nemēdz būt, droši ka pašiem līkas rociņas vai arī džeki nepareizi kko liek no programmatūras vai arī gribās pašiem ložņāt pa visādiem ikšiem utt... dators tāpat vien nelūzt!

R Roberts 11.11.2009

Nu nezinu, jau vairakus gadus sadarbojos ar šo uzņemumu, cilvēks zina savu lietu, visu sakārto atri un bez kādam aizturēm! Tāpat arī tehnika kalpo jau kuro gadu!
Reiz bija darīšana ar BVB, pat atgriezties tur negribas!

J Jānis 11.11.2009

No malas skatos un domāju, kas cilēkiem liek publiski apvainot vienam otru, iespējams, ka tā tomēr ir konkurences cīņa.Datordetaļas neviens pats uz vietas neražo, savukārt tām ir ražotāja ļoti labvēlīga garantijas, kas ļauj arī pēcgarantijas laikā samainīt ar garantijas statusu, un klientam nav par to jāmaksā izņemot ja radušies transporta izdevumi-tos klients protams pats var arī novērst.
Savukār, ja klients aparatūras nedrbošanos izraisa apmierinot savas seksuālās vajadzības pie datora, tad gan vīrusiņi un citas kaitīgas programmas ir garantētas .
Es tomēr šajā gadījumā sliecos uz otro, Juris -sūdzības iesniedzējs nevar nekur citur nolaist savu vīrišķo šķidrumu, kā tikai pie datora monitora pelnutraukā, rezultāts -neapmierināts klients

A Ainārs 11.11.2009

Par cik nevienam nav atteikta garantija tad Ja Juris atnāks uz Brabus sia un izstāstīs kad un kas viņam ir atteicis garantiju. SIA BRABUS apņemās visus tos daudzos rēķinus kurus juris ir maksājis sakožot zobus atmaksāt atpakaļ.
Katrai nopirktajai mantai ir garantija un to nodrošina ražotājs. nav problēmu to samainīt. Vēl jo vairāk to pat var izdarīt pats gala lietotājs attiecīgā ražotāja servisā.

Vairāk jau protams izskatās ka šis ir konkurentu skaists mēģinājums aiz gara laika par cik nav klientu mēģināt saīsināt tā jau savu īso darba dienu :)

T tases 03.12.2009

Dators uz vannu nav jaņem līdz :D

O Ome 08.01.2010

Brabus ir laba firma, man nokomplektēja datoru un tam nepieciešamās lietas un nu jau dators strādā 3. gadu. Neko sliktu nevar teikt. :)

MacBeton 26.01.2010

Nu ja jau firmā nejēdz lietot kompjus tad iesaku visiem user tiesības un adminu ar paroli, kuru zin tikai datorspec. Kā arī tiem kur bāž klientu flash atmiņas un browsē netu - Linux nevis windows!

D dsht 23.03.2010

Reiz bija darīšana ar BVB, pat atgriezties tur negribas! Labrīt, kāds tur personāls, narkomāni, dzērāji, zagļi, kas visu naudu notriec spēļu aparātos!

R robis 14.04.2010

Brabuss rulzssss

J janis 22.02.2011

nu ja nav tad nav tada veikala, musarniks!

D dzuzeppo 14.08.2012

Speciali Janim

velos atvainoties BRABUS SIA varda par to ka sen neemsu seit iemetis aci

Brabus SIA nepretende uz veikala statusu

un

Pedeja gada laika esam veikusi kosmetisko remontu :)
ja jums kada firma atsaka garantiju drosi griezaties pie mums
jo lielakaja dala gadijumu prece tiks samainita iznemot skidruma raditos bojajumus un fiziski raditos defektus.

vel izmantojot gadijumu velos visiem kas lasa novelet veiksmi