www.sudzibas.lv BPO naivie, kas iekrīt

BPO Service - naivie, kas iekrīt

Kantorītis, kas paņem visus izmisīgos darba meklētājus, jo ir izstrādājuši sev izdevīgu darba līgumu, kas no viņu puses uzliek atbildību samaksāt kapeikas, par enerģiski ieguldīto darbu. Tur ik dienas cilvēki nāk un iet, kā paši teicās, ka esot nointervējuši pusi Rīgas. Lai arī izmisums Jūs māc, pēc šīs vietas tas būs daudz lielāks. Esiet gudrāki par mani. Tas ir tas pats SIA "B2B Outsouring", kad es meklēju par šo uzņēmumu informāciju, tad nezināju SIA nosaukumu, tagad ceru, ka palīdzēšu izvērtēt sitūāciju, pirms Jūs esat pazaudējuši savu laiku.

A

Komentāri (4)

č Čoms 18.04.2011

Bet kādu funkciju īsti viņi pilda, kāds labums no šiem šaraškiniem ir tiem cilvēkiem, ko viņi akalpo?

T talibans 25.07.2011

viss, ko tu tur cep ir pilnīga, uzņēmuma vadītāji ir saprotoši, atsaucīgi un pretimnākoši..

var gan saskaņot darba grafikus, gan kolektīvs ir izcili patīkams, un atsaucīgs...

Ja tu ne sūda nedarīji tur, tad protams, ka tev maksāja kapeikas un vadība bija nelaipna..

par Vadītājiem, kristianu un Robertu, varu teikt tikai labākos vārdus, puiši ir saprotoši un ar viņiem var sastrādāties un saprasties, galvenais ir pirādīt pašam sevi, nevis gudri dirst par mazu algu

E Edvardīte 26.05.2016

Kāda ir alga?

G gaismas kaķis 13.07.2016

Alga ir atkarīga no projekta pie kura strādāsi. Ja uzrādīsi labus pārdošanas rezultātus, var saņemt no 600 līdz 900 neto. Kolektīvs ļoti saliedēts, draudzīgs;vadība pretīmnākoša, visu var sarunāt, uz pirkstiem neviens neskatās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes