www.sudzibas.lv BPO Nekompetence darbā

BPO Services - Nekompetence darbā

Jāsāk laikam ar to, ka sākot darba attiecības, netika izsniegts darba līgums- to iedeva uz rokas neparakstītu un nekorekti sastādītu tikai dažas dienas vēlāk.
Līgums sastādīts nekorekti, neatbilstoši reālajam darbam.
Izskatās, ka vadītājam nav izpratnes par konkrētiem terminiem darba līguma noformēšanā un darba likumdošana arī sveša.
Pārbaudes laikā pieprasīju man pienākošos paternitātes atvaļinājumu, uz ko darba devējs reaģēja, uzrakstot man uzteikumu.
Kad ierados darbā, ar to pašu brīdi tiku atlaists.
Dokumentus neatdeva un naudu nepārskaitīja darba likumā noteikto 3darba dienu laikā.
Pašam jāzvanās un jāiet uz ofisu tramdīt vadību, lai es saņemtu dokumentus un man pienākošos naudu.
Ļoti slinka un neuzmanīga grāmatvedība, jo pat naudas nespēj sarēķināt kā nākas....
NEIESAKU NEVIENAM TUR IET STRĀDĀT!!!
Nostrādina uz nebēdu, prasības sazin cik augstas, bet pati vadība un grāmatvedība nav pat lietas kursā par visu darbu vadīšanu....

Atbilde no BPO Support Pārstāvja atbilde 12.01.2024

SIA BPO, kas darbojas zem zīmola BPO Services (www.bposervices.lv) ir dibināta mēnesi pēc šīs sūdzības iesniegšanas 15.11.2012 attiecīgi nav iesniegta par mūsu uzņēmumu.

Avots: https://www.firmas.lv/lv/uznemumi/bpo/42103062967