BPO Services - Krāpšana

Labdien neiesaku nevienam iet strādat uz BPO Liepāja. Kad aiziet uz darba interviju sola zelta kalnus sola 3.5 stunda un + par pārdoto saka ka ja visu ievero var nopelnit labi. Iedod projektu mazliet kait ko pastasta un zvani ja kas nav tā kā vēlas priekšniece draud atlaist. Nakamā dienā paradās tabula kurā ir kaut kādi mistiski skaitļi. Ikrīta sapulcē sāk braukt virsū ka slikti rezultāti. Tikai paprasot koleiģiem tu uzzini kas tā par tabulu. Ka nemaz nav kā sākumā sola viņi. Sanāk ka maksā par katru norunāto ninūti 2 centi un vēl citi kritēriji kurus viņi groza kā grib. Ja nav kā viņi grib tev skalo smadzenes. Nebrīdinot noņem no projekta. Iedod citu veikt aukstos zvanus neko nepaskaidrojot un ja lūdz palīdzību strupi pasaka skripta viss rakstīt gādā rezultātu. Šmaucekļu kantoris zēl to cilvēku kas izmisuma mākti pakļaujas viņu meliem. Kad aizej prom nedod laicīgi fokumentus laicīgi naudu nemaksā. Ceru ka mana atsauksme atturēs iet te strādāt.

Ap

Vairāk sūdzības par BPO Services

Vi VitaBor 12.04.2019

Pirms 5 gadiem arī šeit strādāju un varu pateikt tikai to, ka vaina noteikti nebija pašā uzņēmumā, bet tieši Jums. Atieksme rada, atieksmi. Ar šo uzņēmumu vienmēr paliks lieliskas atmiņas. Aizgāju uz tur strādāt bez jebkādas pieredzes, visu izstāstīja, paskaidroja. Kad kautko nesapratu, gāju jautāt, vienmēr atbildēja pozitīvi. BPO noteikti ir uzņēmums, kas palīdzēs celt virsotnes. Ir ļoti lielas izaugsmes iespējas. 5 gadu laikā no iesācēja esmu eksperts E pārdošanā. Aizgāju no BPO jo piedāvāja citā uzņēmumā par telemārketinga vadītāju citā uzņēmumā. BPO mani izskoloja, lepojos ar BPO vadību kas palīdzēja man sasniegt virsotnes

Vi Vi 22.08.2019

Pirmkārt, ja vēlies sūdzībā attainot ciparus, tad sauc patiesus nevis pašas izdomātas, jo tev īsti lkm sajēgas par algu arī nav.

Uzņēmumā vienmēr uz visu tiek atbildēts un paskaidrots. Tas, ka neieliek ar lāpstu mutē - tas ir pašsaprotami, pašam arī ir jāmācās.

Projektus maina, ja saprot, ka varbūt tava spēcīgā puse ir nepieciešama citā projektā.

Uzņēmums atrod un attīsta katra potencionālu. Acīmredzot problēma bija Tevī , ka par daudz prasi, bet par maz dod.