Bowlero - Krāpšana

Tā tad. Pieteicos uz izsludināto vakanci Informācijas dienesta darbinieks izklaides centrā Bowlero. Uzreiz nākamajā dienā man piezvanīja un devos uz interviju. Viss bija labi, prasīja kādu algu aptuveni gribētu, nosaucu savu summu un nu viņi saka, ka šī summa tev sanāks, kā arī piedāvāja strādāt pārsvarā brīvdienās no 9:00-21:00, bet esot iespēja arī ņemt maiņas darba dienās un es piekritu. Pēc tam piedāvāja man nākt pāris reizes apskatīties, kā tas viss notiek, ko tad īsti viņi tur dara. Sāka man mācīt to un to, tā es tur pavadīju aptuveni divas nedēļas un arī es prasīju, vai tad es varu jau rakstīt atlūgumu savā iepriekšējā darbā, uz ko man atbildēja, ka jā. Uzrakstīju atlūgumu, to vairākkārt biju minējusi. Tā manas dienas paiet domājot, ka apmācības jau ir sākušās nu un prasu, kad es varu nākt jau pavisam strādāt. Pēdējā reizē, kad biju tur, man pateica, ka šodien nesanāks man neko parādīt, jo daudz darba un ir arī jāapspriežas ar vadītāju. Pēc divām dienām man uzraksta e-pastu, ka tomēr neesmu pieņemta un vietā ir atrasts cits cilvēks. (Bet ss.com šis sludinājums vēl jorpojam stāv aktuāls) Neizpratnē zvanu tai vadītajai, kura neceļ klausuli līdz brīdim, kamēr es nepiezvanīju informācijas dienestam, neizstāstīju situāciju un pēc tam vadītāja uzreiz man atzvanīja. Sāku prasīt, kāpēc neesmu pieņemta, kas ir par iemeslu, tad nu lūk sākās- tas, ka Tu divas nedēļas nāci pie mums, tā bija viena no atlases kārtām (ko man, protams, neviens neteica), ar datoru Tu rīkoties nemāki (māku, bet, kad tikai vienu reizi parāda, kas jādara peogrammā, nevar uzreiz visu perfekti mācēt), kā arī aprēķinājām un nemaz tev tā alga nesanak, būtu daudz mazāk (intervijā paši piedāvāja darba grafiku tikai brīvdienās ar nosacījumu, ka mana minētā summa man sanāks). Appisēju kantoris vienu vārdu sakot. Ļoti necilvēcīga attieksme. Tā kā, ja domājat tur nākt strādāt, tad pieminiet šo gadījumu un uzdodiet 1000 jautājumus, lai nav tā, ka arī jūs uztin uz pirksta. Diemžēl pierādījumu nav, jo kurš nu būtu domājis, ka šādi būs. Nākamreiz ierakstīšu visas intervijas. :D

Sigita Bronze 24.03.2018

Oi, daudzas vietas tā dara - paņem uz 2 nedēļu "apmācībām", saka ka nederi, jo tu kaut ko neproti utt un laiž nākamo.

A allinmini 24.03.2018

Jā, nav jau pirmā un pēdējā vieta, ar tādu attieksmi. Vienkārši gribēju pabrīdināt nākamos, lai apdomā.

Работяга 24.03.2018

Paldies par atsauksmi, domaju ja uzdot 1000 jautajumi tas darbadevejs uzskatis ka nav lojals uznemumam...

L Liene Avotiņa 01.04.2018

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums dienās, kad pavasaris klauvē pie durvīm? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 700 eiro nedēļā ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies - aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! Saite, kur viss smalki aprakstīts: https://goo.gl/zhcAKQ