www.sudzibas.lv Bovals SIA Čeku neizsniegšana

Bovals SIA - Čeku neizsniegšana

Iepērkoties Sia "Bovals" mazumtirdzniecības veikalā Rīgā, miera ielā 65, un apmaksājot pirkumu kā dalīto maksājumu (daļēji skaidrā naudā, daļēji no maksājumu kartes) , pārdevēja neuzskata par vajadzību izdot kases čeku par pirkumu! Šis izskatās pēc tā, ka uzņēmums zāģē zaru uz kura pats sēž! Vai nebūtu pienācis, beidzot, laiks izskaust ēnu ekonomiku? ! Kauns par šādu uzņēmuma rīcību!

Ka

Tu Turkey901 01.07.2019

Pareizi, iznīcināsim visus mazos uzņēmējus, kuri cīnās par izdzīvošanu un vietu zem saules!
Tipiska "strādnieka" domāšana, kurš nekad nav saskāries ar uzņēmējdarbību/ uzņēmuma izveidošanu un vadīšanu, saklausījies pa TV VID apmaksātās modīgās reklāmas un tagad staigā un kladzina visapkārt!

Ka Karmelita 02.07.2019

Sveicināts! Uzņēmējdarbība, lai kāda tā būtu, var būt godīga un negodīga! Ja tā būs godīga, tad ar laiku tiks izskausti visi nodokļu nemaksātāji un valsts nauda pietiks kā skolotājiem, tā medicīnas darbiniekiem utt.! Par vietu zem saules nav jācīnās, ir vienkārši godīgi jāmaksā nodokļi un, ar laiku, visiem būs labi! Tas ir apburtais loks, kas ar laiku nāks atpakaļ!

Ka Karmelita 02.07.2019

Ievadiet atbildes tekstuUn, vispār, lūdzu runājiet šeit tikai par sevi un savu pieredzi!

Выложите видио вашей покупки, пожалуйста

Ka Karmelita 02.07.2019

Kādu tieši video uzņēmumu Jūs vēlaties redzēt? Kā es iepērkos? Vai Jūs filmējat visus savus pirkumus?

Jā, filmējam...

Ka Karmelita 02.07.2019

Kā Jums ar filmēšanu? Kāda motivācija?

Какая вам нужна мотивация? Вам не дали чек значит откажитесь от покупки. Верните покупку.

Km KM Trade 02.07.2019

Jūs nēsat no Rīgas domes? Vai tad pietrūkst nodokļu msksātāju nauda ko nozagt?

Xc xctaps 02.07.2019

Ko jūs uzmetāties cilvēkam virsū ?! Pilnīgi pareizi, ka tiek šādi gadījumi fiksēti, pats arī nodarbojos ar uzņēmējdarbību un viss NAV tik slikti kā tiek bļauts riņķī, ja vadot mazu uzņēmumu gribas braukt ar jaunāko auto, tad laikam citas iespējas nav kā kko nemaksāt ..., bet visu godīgi maksājot var ļooooti labi dzīvot arī ar mazu uzņēmumu

Rx RXX 02.07.2019

Tieši tā! Mēs kā valsts visur atpaliekam, jo domājam tikai par tūlītēju labumu sev, nevis ilgtermina ieguvumu sabiedrībai (kas savā būtībā ir nodokli!)

Varbut tāpēc tados uzņemumos darbiniekiem nemāksā algu? jo priekšniekiem tad nebus iespēju pirkt dargus auto sev...