www.sudzibas.lv Bourgua Salon friziera pakalpojumi

Bourgua Salon - friziera pakalpojumi

Biju šai salonā, pēc akcijas Apbrīnojams piedāvājums! Matu krāsošana + laminēšana + matu griešana tikai par 18,72 Ls uz matu procedūru! likās vilinoši, lēti un efektīvi, bet mīļais Dievs, kad sapratu, kā esmu rupji sakot apčakarēta! kad ieraudzīju frizieri-gadi 20+, ar brillēm, pīpējoša , latviski ar smagu akcentu runājoša krievene, melniem matiem, tieva un tiza pēc paskata, tad tas viss šķita mazliet aizdomīgi !!!
tālāk sākās murgs- matus viņa aiztika, it kā pirmo reizi dzīvē tiem būtu pieskārusies.viņa pat IZĶEMMĒT NEJĒDZA tos !!! pēc tam , sākās pats pats dīvainākais, pateicu, un pat iebakstīju ar pirkstu, ka vēlos gaišu medustoni, bet kad paskatījos spogulī, biju mēma-mati bija MELNI !!! ne salona vadītājas, ne viena cita friziera tur nebija!!!
Labi,ka netika līdz griešanai, nešaubos ka es būtu palikusi BEZ matiem. tiēšam jābrīnās,kā vadība tik slimu cilvēku ir nolikusi strādāt ar cilvēkiem.

UZMANIETIES VISI, KAS NEGRIB RISKET AR SAVU IZSKATU UN MATIEM !!! NEVIENU NE FRIZIERSKOLU, NE KURSUS!!!ŠĪ DRAUSMIGĀ, RUPJĀ, NEADEKVĀTĀ VILTVĀRDE NAV BEIGUSI. UN VADĪBU SAVZaNĪT MAN TĀ ARĪ NEIZDODAS, JO VISU LAIKU ŠI PATI PERSONA CEĻ KLAUSULI,UN SAKA KA VIŅA IR VADĪTĀJAS VIETĀ...

S soinu 08.05.2013

sieviete ir slima! Vinjai ljoti slikti ar galvu! No Psihiatriskas klinikas atbrivota! Man vinju ljoti zeel! Tikai arstet nervus un galvu. Tu Domā ja tu apmelo meistari tu slikti izdarisi? Tu nebaidies ka es iesniegumu policija uzrakstišu un tu busi atbildēt par to ko tu šeit raksti? Par manu kvalifikaciju, paaugstināšanu un atteiksmi pret klientiem? Administracijai es jau nosutiju vēstuli. Vai mana problema ir ka es esmu Krieviete? Stradaju es rupīgi un professionali! Man visi klienti ir apmierināti! Visu ko vinja šeit aprakstija nav taisniba! Ja kaut kam interese vinja atnaca salona, tikai atnaca, un sāk apzverēt visu ko redz! Viss vinjai nepatika. tonis krasoshanai bija tads kads vinja prasija. bijis tumshakais bet (vol %) bijs mazaks jo dabut to ko vinja prasija... Itāļu kosmetika ari viņai nepatika...vispar neko...vinja sedē kresla un galvu lejā tūre lai es nevareju nokrasot saknus un darija to speciāli! lai patraucēt mani.apzvērē apvaino nezin par ko kliedz visu laiku! Es biju šoķēta par tadu nenormālo klientu! kapec meistariem vajag paciest personiskus indignities? Es nevienam neļaušu tadu šausmu atteiksme pret sevim! Visi saloni un meistari! Zita 1980 dzimšanas gada, zēl ka nezinu numuru! Neadekvāta AFERISTKA!Speciali Taisa koncertu lai neapmaksāt!