www.sudzibas.lv Botox injekcijas Zilums zem acs par 130 euro !

Botox injekcijas - Zilums zem acs par 130 euro !

ss.lv reklamējas "speciāliste" http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/health-beauty/beauty-appearance/face/bkoifn.html
vārds Jekaterina Vasiļjeva Tel. 29485045. Noriskēju.Kā rezultātā zem vienas acs ritīgs asinsizplūdums, tā kā pa aci būtu dabūjusi. Tagad nedēļu nevaru ne uz darbu aiziet ne sabiedrībā. Un tas mans skaistums 130 euro izmaksāja.Un vēl nav zināms kādu botoxu šī man sašpricēja. Mācība- uz skaistuma injekcijām ejam tikai un vienīgi pie speciālistiem klīnikās vai zināmās privātpraksēs !!!

A aramiss 16.06.2014

Ziniet, nesmukumu un vecumu vēl neviena botoksa injekcija nav noslēpusi. Starostj nje radostj, molodostj nje vechnostj!

ilmaars 17.06.2014

Izcili - pat nezina, ko tev zem ādas laiž. Ne tik ļoti žēl par to zilumu, cik tā, ka sieviete nespēj iztikt bez tām visām seju, botoksa cūcībām. Smieklu krunciņas ap acīm vai vēl kas cits ir gluži vienkārši pierādījums tam, ka cilvēks vismaz ir dzīvojis dzīvi un ko arī pārdzīvojis. Nevar taču līdz sirmam vecumam staigāt ar akmens seju

ilmaars 17.06.2014

Par to naudu labāk ieteiktu: noskatīties labu filmu kino, iegādāties kādu augu mājai vai ko dārzā stādāmu, aizbraukt līdz jūrai, atpūsties kā nākas. Vismaz sejas masāžu, kas stimulē arī orgānu darbību - sejā ir noteikti punkti, kas katrs atbilst kādam ķermeņa orgānam. Vai arī par to naudu iegādāties ko tādu kā aromātiskās eļļas, ko veselīgu ēdamu. Bet ja nauda izmesta, izmesta.. Varbūt šī naudas notriekšana liks padomāt, vai vispār ir kas vajadzīgs tāds - botox, slikoni, matu balināšana u.c.? Viss, kas cilvēku tikai bojā.

ilmaars 17.06.2014

Aizmirsu vēl ko piebilst - mācība būtu tāda jāsaprot, ka vispār tās špricēšanas, nagu pieaudzēšanas nekas no tā nav vajadzīgs.

D Dailis Bezvārdis 17.06.2014

nez, pupi arī piešpricēti ?

ilmaars 17.06.2014

Pipsi - vai tad Latvijā silikonu krūtīm vispār ir iespējams dabūt?